Спортсмени Одеської області завоювали 7 медалей на чемпіонатах України з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (на фото: Чемпіон України серед юніорів та володар путівки на Євро Нікіта СТАДНЮК).

ЮНІОРИ

На чемпіонаті України серед юніорів, який відбувся в Луцьку, вони завоювали 4 медалі (2 золоті, 1 срібна, 1 бронзова), три з яких в активі легкоатлетів із Чорноморська, вихованців Сергія ПОЛІНКОВА і Олександри СТАДНЮК – Нікіти СТАДНЮКА і Віктора ЯНЕНКА.

18-річний Нікіта став переможцем у стрибках у довжину (7 м 24 см), завоювавши також путівку на чемпіонат Європи серед юніорів. 17-річний Віктор у стрибках в довжину завоював бронзову медаль (7 м 13 см), а в потрійному – став срібним призером (15 м 00 см). Обидва спортсмени представляють обласну СДЮСШОР.

UkrJun 2021 06

18-річний одеський динамівець Володимир КІЛКО (тренер – Олексій БАСАРСЬКИЙ) став переможцем на дистанції 110 м з/б з результатом 14,53 секунди.

ЮНАКИ

На чемпіонаті України серед юнаків (2004 р.н. і молодше), який відбувся у Львові, юні легкоатлети Одеської області завоювали 3 медалі (по одній золотій, срібній та бронзовій).

Чемпіонкою України в бігу на 400 м з/б стала 16-річна вихованка СДЮСШОР «Динамо» Софія ДАРІЄНКО (тренер – Олена КУТЯВІНА) – 1.03,83.

Darienko

У стрибках в довжину Віктор ЯНЕНКО продовжив поповнювати колекцію нагород національних змагань, ставши срібним призером (7 м 05 см).

У стрибках із жердиною бронзу завоювала одеська динамівка Іуланія ПЧЕЛІНСЬКА (тренер – Олег СЕРГЄЄВ, Артем ОВДІЄНКО), якій в цьому році виповниться 17 років – 3 м 00 см. Переможниця – Катерина Кушик (Київська) - подолала планку на висоті 3 м 70 см.

ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ

19-річний Владислав ШЕПЕЛЄВ із Чорноморська (тренер - Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) візьме участь у молодіжному чемпіонаті Європи, який відбудеться у Таллінні з 8 по 11 липня. Владислав виступить у змаганнях у потрійному стрибку. Як ми повідомляли, він нещодавно вперше став чемпіоном України, встановивши свій особистий рекорд – 16 м 29 см. Змагання в Таллінні - перший чемпіонат Європи для легкоатлетів Одеської області в цьому році.

Легка атлетика. Чемпіонат України (юнаки). Перемога Софії Дарієнко

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live