Одеські спортсмени завоювали 2 золоті і 1 срібну медалі на всеукраїнських змаганнях «Кубок столиці» зі стендової стрільби, які відбулися в рамках Кубку України в селі Нещерів Обухівського району Київської області.

ПІДСУМКИ

Спортсмени, які представляють Центр олімпійської підготовки в Новій Долині, у змаганнях на круглому стенді зробили «золотий дубль» - переможцями стали Іван ЛОІК і Вікторія НАУМЕНКО. Срібною призеркою «Кубка столиці» серед юніорів, які пройшли в рамках всеукраїнських змагань в цій віковій категорії, стала Мілана ГРАЧОВА.

ЗОЛОТИЙ ДУБЛЬ

У змаганнях серед чоловіків Іван ЛОІК вже в кваліфікації зробив вагому заявку на успіх, показавши результат міжнародного рівня – 119 розбитих мішеній зі 125-ти. На такому ж рівні відстрілявся і львів’янин Андрій КОБЗАРУК – 120. Саме між ними і розгорнулася боротьба у фіналі. Вже в першій серії на перше місце вийшов одеський стрілок – 19 точних пострілів з 20-ти проти 15-ти у головного конкурента. Надалі він тільки збільшив перевагу: у підсумку 173 проти 167-ми. Всього у фіналі Іван ЛОІК розбив 54 мішені з 60-ти.

stolitsa cup 01

stolitsa cup 10

stolitsa cup 16

У змаганнях жінок у відсутності одеських інших одеських спортсменок Ірини МАЛОВІЧКО і Вероніки МІЛЬЧЕВОЇ, а також харків’янки Яни Деппи – Вікторія НАУМЕНКО добилася впевненої перемоги (109 зі 125-ти).

stolitsa cup 18

stolitsa cup 17

stolitsa cup 09

stolitsa cup 14

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

30-31 жовтня в Центрі олімпійської підготовки, що в Новій Долині, відбудеться фінал Кубку України, який і завершить олімпійський сезон.

stolitsa cup 13

Збірна Одеської області на «Кубку столиці»

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live