Одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА, яка входить в число кандидатів на участь в Олімпійських іграх-2020, завоювала срібну медаль на етапі Кубку світу в Нью-Делі. Вона завоювала нагороду у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень.

СРІБНА ГВИНТІВКА

24-річна Анна ІЛЬІНА (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) добилася цього результату в змішаній категорії разом з Сергієм Кулішем із Черкас. У фінальному двобою вони поступилися збірній Індії з рахунком 29:31. Нагадаємо, що в цьому виді стріляють із положення лежачи, з коліна та стоячи. Але у фіналі чоловіки стріляли із положення стоячи, а жінки – з коліна.

Український дует переміг в першій кваліфікації 873 очки (90 пострілів), а в другій – став другим (60 пострілів - 583 очки), завоювавши право поборотися за золоті медалі в головному фіналі.

Ilina Kulish

26 березня 2021 року. Нью-Делі. Анна ІЛЬІНА і Сергій КУЛІШ після завоювання срібної медалі на Кубку світу

Ilina Deli 01

Ilina Deli 02

26 березня 2021 року. Нью-Делі. Анна ІЛЬІНА під час фіналу змагань у стрільбі з трьох положень з малокаліберної гвинтівки (фото: Стоп-кадр трансляції)

ОСОБИСТИЙ ТУРНІР

Була близькою Анна, щоб поборотися за медалі і в особистому турнірі у стрільбі з 3-х положень, який, нагадаємо, є олімпійським видом. Трошки не пощастило. Вона набрала 1166 очок, як і ще три спортсменки, але дві із них випередивши одеситку за кількістю влучань в «десятку», увійшли у фінальну топ-8. Анна стала десятою. У неї було 49 «десяток», у суперниць – 60, 56 і 50.

Втім, відзначимо, що одеська спортсменка стала однією з двох учасниць Кубку світу, які влучили 100 із 100-а в одній із серій у стрільбі із положення стоячи.

ОСТАННІЙ ШАНС НА ЛІЦЕНЗІЮ

У Анни ІЛЬІНОЇ залишається ще два шанси завоювати олімпійську ліцензію – на чемпіонаті Європи у всіх видах стрільби, який відбудеться в хорватському місті Осієк з 23 травня по 6 червня. Вона побореться за путівку в Токіо у стрільбі з пневматичної гвинтівки і стрільби з трьох положень з малокаліберної гвинтівки. На цьому Євро також побореться за ліцензію і олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ - у стендовій стрільбі (круглий стенд).