Як повідомив сайт Федерації легкої атлетики України, одеситка Вікторія РАТНІКОВА включена у склад збірної України на чемпіонат Європи, який відбдуеться з 7 по 12 серпня в Берліні. Таке рішення прийняв виконком ФЛАУ.

 

ВПЕРШЕ В КАР’ЄРІ

Ratnikova 2017Планується, що Вікторія виступить в естафеті 4х100 м. Проте, як зазначив сайт ФЛАУ, «рішення про те, хто саме бігтиме ту чи іншу естафету тренери прийматимуть уже на чемпіонаті Європи».

Вітаємо Вікторію з першим в кар’єрі потраплянням на дорослий чемпіонат Європи (в 2016-му – вона виступала на юнацькому Євро)! (фото: facebook.com).

Вікторія є вихованкою КДЮСШ «Локомотив» м. Подільська (тренер – Л.Бухарьова)

Таким чином, ми дещо поспішили залишити чемпіонат Європи-2018 без одеситів, аналізуючи виконання нормативів. Приносимо вибачення за помилкові висновки в попередній новині.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

На чемпіонаті України в Луцьку (18-21 липня) Вікторія РАТНІКОВА на дистанції 100 100 м показала такі результати: в попередньому забігу - 11,83 секунди з попутним вітром 2,6 м/с (норма для фіксації рекордів – 2 м/с) і з 2-го місця потрапила у фінал, де у свою чергу подолала дистанцію за 11,91 (+1,7 м/с). Ії особистий рекорд на 100-метрівці дорівнює 11,75.

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live