203 спортсмени взяли участь в 4-му всеукраїнському «Кубку Академії спорту» з плавання, який відбувся в однойменному одеському спорткомплексі. Змагання відбулися за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Є ТАКА ТРАДИЦІЯ

У змаганнях взяли участь спортсмени 6-ти міст України, які представляли 12 команд: шість одеських – «Академія спорту», «Форма», «Динамо», «Міжнародна школа спорту», ««№1 Tri Team» та «Аква-мастерс», і шість з інших міст – «ДЮСШ №10» з Кривого Рогу, дві команди «Олімп» з Южноукраїнська, «ЗАЕС» з Запоріжжя, «Спор стиль» з Києва, а також учасник з міста Олександрія.

Змагання проводилися в трьох вікових категоріях: молодшій (від 2013 р.н. і мол.), в старшій («2005-2006», «2007-2008», «2009-2010», «2011-2012» рр. н.) і відкритій (від 2002 р.н. і старші), зокрема і, вперше в історії, серед ветеранів. Вік учасників – від 5-ти до 71-го року.

akademia sporta 014

akademia sporta 014

akademia sporta 014

akademia sporta 014

ПІДСУМКИ

Серед одеських спортсменів найкращі результати в старшій групі за кількістю кубків показав призер чемпіонату України Нікіта ЧИГРИНСЬКИЙ (СК «Академія спорту», тренер – Іван КРИЧКИН) і Анастасія МАРИНА («Міжнародна школа спорту», тренер – Денис ГРАНЮК)

В молодшій групі найкращими стали: серед хлопців - Данило ТАБАЛОВ, серед дівчат – Єлизавета ЩАСЛИВА (обидва - СДЮШОР «Динамо», тренер – Олег ШВЕЦЬ)

Найбільшу кількість кубків за найкращі абсолютні результати серед юнаків взяв Роман Шепель, серед дівчат - Поліна Зубрич (обидва - СК «Олімп», Южноукраїнськ).

akademia sporta 014

akademia sporta 014

akademia sporta 014

akademia sporta 014

 

ПРИЗИ ВІД ОЛІМПІЙЦІВ

Переможці на окремих дистанціях в молодшій віковій категорії отримали призи від відділення НОК України в Одеській області. Також олімпійські призи отримали кращі серед ветеранів.

Інформацію за підсумками змагань надав головний суддя змагань Іван КРИЧКИН.

akademia sporta 014

akademia sporta 014

akademia sporta 014

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото - СК "Академія спорту"

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live