В «Академії спорту» відбувся напрям «Олімпійський чат та лідерські навички» проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. Під час заходу юні спортсмени поспілкувалися з учасником двох Олімпіад плавцем Ігорем БОРИСИКОМ.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ

В напряму взяли участь більше 30-ти юних плавців від 9-ти до 16-ти років із Одеси, Броварів, Запоріжжя та Києва. Всі вони учасники Всеукраїнських змагань, які проводилися в Одесі 23-24 березня за підтримки відділення НОК України в Одеській області (про ці змагання ми розповімо окремо. – прес-служба)

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ЧАТ

Як ми вже розповіли, центральною фігурою напряму «Олімпійський чат та лідерські навички» проекту Національного олімпійського комітету  України #OlympicLab, який пройшов безпосередньо в басейні сучасного спорткомплексу «Академія спорту», став плавець Ігор БОРИСИК – учасник Олімпійських ігор в Пекіні та Лондоні, чемпіон світу, дворазовий чемпіон Європи. Сам Ігор народився в Білорусії, в дитинстві переїхав у Крим, а після Олімпіади в Пекіні став виступати за Донецьку область. У зв’язку з подіями на Донбасі Ігор у 2014 році був вимушений залишити місце проживання та переїхати із сім’єю до Одеси, де з тих пір працює тренером в одному з клубів.

OlympicLab 22 03 05

OlympicLab 22 03 03

Під час заходу Ігор БОРИСИК розповів про свою кар’єру, про те, яких успіхів він досяг, займаючись спортом, зокрема плаванням. Упродовж спілкування з юним покоління плавець відзначив, що запорукою успіхів в спорті є велике бажання та важкий труд. Саме завдяки великому бажанню, незважаючи на невисокий як для плавця зріст, він прийшов у плавання, а завдяки важкій праці розвинув свої спортивні якості та вийшов на світовий рівень. 

МАЙСТЕР-КЛАС

Після олімпійського спілкування Ігор БОРИСИК провів для юного покоління майстер-клас, який тривав майже півтори години. Головний акцент був зроблений на техніці плавання. «Плавець повинен відчувати воду, ії не треба боятися, з нею треба дружити, і вода відповість взаємністю», - відзначив спортсмен.

Ось на такий позитивній хвилі і пройшов весь захід. Звісно ж, всі його учасники не залишилися без подарунків від відділення НОК України в Одеській області.

OlympicLab 22 03 08

Ігор БОРИСИК, учасник 2-х Олімпійський ігор, чемпіон світу:

- Доволі цікавий та корисний захід. Мені дуже сподобалося – я побачив вогник в очах юних спортсменів. Це здорово. Кар’єру я закінчив відносно недавно, зараз працюю тренером. Тож мені і як спортсмену, і як тренеру цікаве спілкування з юним поколінням, передача певного досвіду та знань. В майбутньому з радістю візьму участь у заходах, який буде організовувати відділення НОК України в Одеській області.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live