Боксер із Андріївки Білгород-Дністровського Юрій ЗАХАРЄЄВ став переможцем ХХII Всеукраїнського турніру серед молоді пам'яті заслуженого тренера України Бориса Андрєєва, який відбувся в Харкові.

Kharkov box 05У фіналі змагань в категорії до 69 кг Юрій ЗАХАРЄЄВ (СК «Чорне море», ФСТ «Колос», тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ) одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над призером чемпіонату Європи, боксером з Черкас Юрієм Майдаковим. Також представник Одеської області був визнаний кращим боксером турніру.

Одесит Ілля МЕЛЬНИЧУК (ДЮСШ-5, тренер – Сергій АНТОНОВ) став бронзовим призером в категорії до 75 кг, здобувши перемогу над Данилом Мещеріним з Києва.

Як ми повідомляли, в листопаді Юрій ЗАХАРЄЄВ став чемпіоном України серед молоді та був визнаний кращим боксером змагань, а Ілля МЕЛЬНИЧУК став бронзовим призером змагань.