12-річна Поліна ТКАЧЕНКО принесла Одесі першу золоту нагороду чемпіонату України в олімпійському луку, розпочинаючи з 2010-го року. Долю ії перемоги в особистому турнірі серед кадетів (2005 р.н. та молодше) вирішили кілька міліметрів.

Tkachenko Polina 2 1Вихованка КДЮСШ №17 (тренер – Валерія ТКАЧЕНКО) у фіналі взяла верх на львів’янкою Анастасією Фадеєвої. Фінальний поєдинок звершився з рахунком 5:5, і доля чемпіонства вирішувалася в перестрілці. Обидві спортсменки потрапили в «десятку». Більш точні вимірювання показали, що ближчою до центру була одеська стріла. Золото відправляється в Одесу!

Відзначимо, що у кваліфікації Поліна ТКАЧЕНКО виконала норматив «кандидата в майстри спорту України», показавши результат 546 очок (276+270). Цей результат їй також приніс перше місце на цей стадії.

Чемпіонат України серед кадетів в Черкасах завершиться командними змаганнями в обох вікових категоріях (2002-2004, 2005 та мол.).

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live