Дзюдоїстки збірної Одеської області Вікторія БАЛЬЖИК (на фото: друга справа) та Валерія ОКУЛОВА завоювали бронзові медалі чемпіонату України серед молоді, який відбувся в Сумах 19 лютого. Цікаво, що Вікторія, передусім, відома своїми успіхами в самбо – вона бронзова призерка молодіжного чемпіонату Європи та срібна призерка чемпіонату світу серед кадетів.

"БРОНЗОВЕ" УТРИМАННЯ

На молодіжному чемпіонаті України з дзюдо у ваговій категорії «до 57 кг» 18-річна Вікторія БАЛЬЖИК із Овідіополя (тренер – Ігор ТКАЧЕНКО) послідовно перемогла Катерину Пригову з Дніпра, Алісу Канюк із Сум, Яну Кудряшову із Полтави, але в поєдинку за вихід у фінал поступилася майбутній чемпіонці Марії Булашевич із Києва.

Поєдинок за 3-е місце з Ангеліною Пащук з Луганщини вийшов доволі складним для овідіопольскої спортсменки, лише в кінцівці їй вдалося піймати суперницю на утримання та в підсумку здобути чисту перемогу.

Balzhik Vik U23 3

«Бронзова медаль успіх для мене, але я розраховувала на вихід у фінал», - прокоментувала свій результат Вікторія. – «Подальші мої плани в дзюдо залежать від виступу на одному з найближчих етапів Кубку Європи».

Раніше Вікторія завойовувала срібну медаль чемпіонату України серед юніорів, а також неодноразово ставала призеркою першостей країни в молодших категоріях.

ОДЕСЬКИЙ ДВОБІЙ ЗА БРОНЗУ

В суперважкій ваговій категорії (понад 78 кг) доля бронзової нагороди вирішувалася в протистоянні двох одеситок - Валерії ОКУЛОВОЇ (2001р.н.) та Дар’ї ПАВЛЮК (1999), які представляють обласну ДЮСШ із дзюдо та регбі та СК «Мустанг». У підсумку на третю сходинку п’єдесталу зійшла більш юна дзюдоїстка: сутичка завершилася задушливим прийомом.

«Відзначу значний прогрес Валерії за період, який минув з чемпіонату України серед кадетів», - розповів тренер спортсменки Юрій БУГРОВ. – Наступний старт – чемпіонат України серед юніорів в березні, потім – етапи Кубку Європи у цій віковій категорії».

До речі, в минулому році Валерія завоювала бронзову медаль на чемпіонаті України серед кадетів.

Okulova U23 01

Валерій ОКУЛОВА (Одеса) на третій сходинці подіуму чемпіонату України серед молоді (перша справа).

А ЩО Ж ХЛОПЦІ?

Крім дівчат, за збірну Одеської області виступали і хлопці, втім, без особливого успіху:  Андрій ДЯЧЕНКО (до 81 кг) та Федір ФЕДОРЧУК (до 90 кг) завершили боротьбу в 2-му раунді,  Валерій СКАЛЬСЬКИЙ (до 73 кг) та Максим ЧМИР (до 81 кг) – в 1-му.

Збірна Одеської області за підсумком змагань посіла 12-е місце в загальнокомандному заліку (всього – 21 команда)