Спортсмени збірної Одеської області завоювали 7 медалей на юнацькому чемпіонату України з плавання (юнаки – 2005-2006, дівчата – 2006-2007ррн.), який відбувся у Львові. Шість медалей в активі динамівця Олексія ГРАБАРОВА.

ЗАКЛЮЧНИЙ ДЕНЬ

В заключний день одесити двічі піднімалися на п’єдестал. На дистанції 200 м комплексом, як і на грудневому чемпіонаті України, переможцем став динамівець Олексій ГРАБАРОВ (тренери – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена РОЩИНА). Він покращив свій результат майже на 4 (!) секунди: 2.18.90 проти 2.22,61 в грудні. Перевага одесита над срібним призером Маратом Усовим з Києва, який напередодні переміг на вдвічі довшій дистанції, була беззаперечною – 2,21 секунди. На перші «сотні» (батерфляй, спина) він привіз своєму конкурентові трохи менше секунди, на другій (брас, кроль) – ще 1,3 секунди.

Свою останню медаль на чемпіонаті України одесити завоювали в заключному виді програми – естафеті 4х100 м вільним стилем. Не без участі Олексія ГРАБАРОВА, для якого це була 6-та (!) медаль на цих змаганнях. В «бронзовій» естафетній команді компанію йому склали Нікіта ШЕРЕМЕТ (тренер – Алла ТИМОФЕЄВА), Максим ГАЛЬПЕРІН (тренери – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена РОЩИНА) та Тимофій БОЛДИРЕВ (тренер – Вадим ПЛЕКАНЕЦЬ, Олена РОЩИНА). Відзначимо, що одесити лідирували після кожного з перших трьох етапів естафети, але втримати лідерство на останньому етапі не зуміли. Підсумковий результат – 4.03,95. Всі ці спортсмени представляють СДЮСШОР «Динамо» плавання.

estafeta 01 03

1 березня. Львів. Збірна Одеської області – бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків в естафеті 4х100 м вільним стилем (зліва направо): тренер Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олексій ГРАБАРОВ, НІкiта ШЕРЕМЕТ, Тимофій БОЛДИРЕВ, Максим ГАЛЬПЕРІН, тренер Алла ТИМОФЕЄВА.

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ

Всього збірна Одеської області завоювала 7 медалей: дві золоті – на дистанціях 200 м на спині та 400 м комплексом, дві срібні – в комбінованій естафеті 4х100 м, 400 м комплексом та три бронзові – на 100-метрівці на спині, 200-метрівці кролем та кролевій естафеті.

В особистому заліку відзначився Олексій ГРАБАРОВ, який завоював 6 медалей (по 2 золоті, срібні та бронзові): по 2 нагороди йому принесли «спина», «комплекс» та естафети.

Три медалі привезе додому Максим ГАЛЬПЕРІН (200 м кролем та 2 естафети). Дві естафетні нагороди у Тимофія БОЛДИРЕВА.

Всього п’ять спортсменів збірної Одеської області завоювали медалі чемпіонату України.

Як ми повідомляли, у другий день змагань одеські плавці завоювали повний комплект медалей.

Спортсмени збірної Одеської області – медалісти чемпіонату України серед юнаків

Спортсмен

З

С

Б

Всього

Олексій ГРАБАРОВ («Динамо»)

2

2

2

6

Максим ГАЛЬПЕРІН («Динамо»)

0

1

2

3

Тимофій БОЛДИРЕВ («Динамо»)

0

1

1

2

Кирило ЗМІЄНКО (СК «Академія спорту»)

0

1

0

1

Микита ШЕРЕМЕТ («Динамо»)

0

0

1

1

  2 5 6 13

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live