Одеські спортсмени завоювали 17 медалей, з яких 8 золотих, на відкритому чемпіонаті Кировоградської ОСДЮСШОР «Надія» зі спортивної гімнастики. Одесу на змаганнях представляли дві спортивні школи– КДЮСШ №1 та ГК «Тріумф» (на фото: на першому місті - Кирило НЕДОВ)

У змаганнях за програмою 3-го дорослого розряду (2008 р.н.) весь п’єдестал в багатоборстві залишився за одеситами – вихованцями ГК «Тріумф»: на першому місці Євген АГАРКОВ (тренер – Сергій ТИМОНОВ), на другому – Євген АВРАМОГЛО, на третьому – Ілля ПОДГУР (у обох тренер – Андрій МІГА).

У змаганнях по програмі 3-го дорослого розряду (2009 р.н.) на першому місці Ілля ГЛАВЕНКО, на другому – Петро БОНДАР (​​тренер – Сергій ТИМОНОВ) та Ілля БАЛАБАН (тренер – Андрій МІГА)

Серед спортсменів 2010 року народження, які також виступали за програмою 3-го дорослого розряду, друге місце посів Михайло ЗАПША (тренер – Сергій ТИМОНОВ), третє – Ілля ГОРЯГІН (тренер – Андрій МІГА). Обидва - вихованці ГК «Тріумф».

Володарем срібною нагороди серед спортсменів 2011 року народження за програмою 3-го дорослого розряду став Микола ЛІСОВСЬКИЙ (тренер – Андрій МІГА, ГК «Тріумф»).

Zapsha1Lisovski

Срібні медалі в Кропивницькому завоювали: Михайло ЗАПША (фото зліва) та Микола ЛИСОВСЬКИЙ

Золоту нагороду в змаганнях за програмою 1-го юнацького розряду (2010 р.н.) завоював Ян РУМІЛЕЦЬ, на другому місці – Артур КРУТЕНКО (тренер – Сергій ТИМОНОВ).

Чемпіоном став Дмитро ЗАЇКА (тренер – Сергій ТИМОНОВ), який виступав за програмою 1-го юнацького розряду в категорії «2011 р.н», а також Ярослав АПОСТОЛЮК (обидва – тренер – Сергій ТИМОНОВ) – у змаганнях за програмою 2-го юнацького розряду (2010 р.н.).

У змаганнях за програмою за програмою 2 юнацького розряду (2011 р.н.) на першому місці Кирило НЕДОВ, на другому – Микола ДРУМОВ (обидва – тренер Сергій ТИМОНОВ), на третьому Артем КИРИЛЕНКО (тренер – Андрій МІГА).

Самим юним одеським переможцем змагань став Арсеній БИКОВ (тренер – Сергій ТИМОНОВ), який виступав за програмою 3-го юнацького розряду (2013 р.н.)

Ще дві медалі завоювали вихованці КДЮСШ №1 (тренер – Наталія ГАЛАЙ). Золоту медаль у змаганнях в 3-му юнацького розряді (2012 р.н.) завоював Іван ЯКОВЕНКО, а Ахмад Аль АХМАД (2007 р.н.) – бронзову.

У змаганнях брали участь 118 спортсменів, які представляли три міста України.

Apostolyuk

На вищій сходинці п’єдесталу – Ярослав АПОСТОЛЮК

Yakovenko

На вищій сходинці п’єдесталу – Іван ЯКОВЕНКО

Bykov

На вищій сходинці п’єдесталу – Арсеній БИКОВ

Ahmed

Спортсмен КДЮСШ №1 Ахмад Аль АХМАД – бронзовий призер змагань

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клуб



Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live