Одеські спортсмени успішно виступили на XII Міжнародному фестивалі з гімнастики «Дунавска перла», який відбувся в болгарському місті Русе. Представники ГК «Тріумф» у змаганнях зі спортивної гімнастики завоювали 27 медалей, з яких 14 золотих, 5 срібних та 8 бронзових.

БАГАТОБОРСТВО

У багатоборстві на п’єдестал піднялися троє одеських гімнастів: на честь Максима МЕЛЬНИКА (2011 р.н.) і Артема КИРИЛЕНКА (2010 р.н.) лунав гімн України, а Олександр БАРОН (2009 р.н.) завоював срібло, поступившись лише спортсмену з Хорватії.

Решта учасників команди, на жаль, не дотягли до призових місць в багатоборстві, проте для рівня цих змагань показали дуже непогані результати: Ілля БАЛАБАН (2009 р.н.) – на 4-му місці, іАндрій ЄВСЕЄНКО (2009 р.н.) і Євген АВРАМОГЛО (2008 р.н.) – на 5-му, Максим РИМАРОВИЧ (2009 р.н.) виявився 7-м, а Микола СОВА (2011 р.н.) і Олексій Мартиненко (2009 р.н.) фінішували на 8-й позиції.

Ruse 01

Русе (Болгарія). Гімнаст одеського ГК «Тріумф» Артем КИРИЛЕНКО на першому місці п’єдесталу міжнародного турніру. Також він завоював 6 медалей в окремих вправах

Ruse 02

Русе (Болгарія). Гімнаст одеського ГК «Тріумф» Максим МЕЛЬНИК на першому місці п’єдесталу міжнародного турніру. Також він завоював 6 медалей в окремих вправах

Ruse 00

Русе (Болгарія). Гімнаст одеського ГК «Тріумф» Олександр БАРОН на другому місці п’єдесталу міжнародного турніру. Також він завоював 5 медалей в окремих вправах

ОКРЕМІ ВПРАВИ

Призери змагань в багатоборстві відзначилися успішним виступом і в окремих вправах. Чемпіони завоювали по 6 медалей: Максим МЕЛЬНИК - 3 золоті (бруси, перекладина, кінь), одну срібну (опорний стрибок) та 2 бронзові (кільця, вільні вправи), Артем КИРИЛЕНКО став першим на всіх снарядах, крім кілець, на яких завоював срібло, а Олександр БАРОН завоював 5 медалей – найвищі на перекладині та коні, срібло за опорний стрибок, а 3-е місце за комбінацію на брусах і кільцях.

По дві медалі в активі Іллі БАЛАБАНА – 2-е місце на брусах, 3-е – на коні, Андрія ЄВСЕЄНКА – 1-е місце на перекладині, 3-е – за опорний стрибок та Євген АВРАМОГЛО – 1-е місце за комбінацію на перекладині, 3-е - за вільні вправи і опорний стрибок. Бронзову медаль у вправі на перекладині здобув Максим РИМАРОВИЧ.

У фестивалі, крім українців, взяли участь команди з Болгарії, Румунії, Молдови, Польщі, Греції, Хорватії, Великої Британії та Фінляндії.

Ruse 04

Ruse 06

Пресслужба відділення НОК України в України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live