Спортсмени Одеської області завоювали 12 медалей на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава СОРОКІНА , який відбувся в Дніпрі. В їх активі 4 срібні, 5 срібних та 3 бронзових медалі.

ТОДОРОВА

Один з лідерів української жіночої байдарки, веслувальниця южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА знов була серед кращих. В перший день у складі екіпажі-четвірки на дистанції 500 м разом з Марією Кічасовою-Скорик з Полтави, Наталією Докієнко з Київщини та Анастасією Горлової зі Львову вона завоювала золоту медаль.

У спринті Анастасія ТОДОРОВА була близькою до «золота», але на останніх метрів пропустила вперед Марію Кічасову-Скорик та Тетяну Єднак з Тернополю, і стала у підсумку третьою. Також разом з Інною Грищун з Полтавщини вона стала другою у байдарці-двійці на дистанції 500 метрів.

Отже, Анастасія завоювала в Дніпрі три медалі – по 1 золотій, срібній та бронзовій. Тепер на горизонті ІІ Європейські ігри. Нагадаємо, що Анастасія ТОДОРОВА є бронзовою призеркою Європейських ігор-2015. Змагання веслувальників в Мінську відбудуться 25-27 червня.

UkrChamp 08

UkrChamp 05

13 червня. Дніпро. Байдарочниця ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА (перший ряд – перша справа) – володарка трьох медалей чемпіонату України

ГАЛКІН І КОМПАНІЯ

Успішно виступив на чемпіонаті України байдарочник ФСК «Хімік» Юрій ГАЛКІН, який завоював навіть більше золотих медалей, ніж Тодорова - дві. Так, у перший день він став першим в байдарці-четвірці на дистанції 1000 м. Компанію йому склали одноклубник Микола ОЧКУР, Дмитро Беспалько з Миколаєва та Олександр Зайцев з Херсону. Екіпаж, який став другим, фінішував з відставанням в 4 секунди. Срібним призером тут став одесит Сергій БОЙЧУК.

Ще дві медалі Юрій ГАЛКІН завоював у байдарці-двійці разом з Віталієм Цурканом з Луцьку. На олімпійській тисячі він став другим, а на «п’ятисотці» - здобув перемогу. Третім на цій дистанції став Микола ОЧКУР.

Ще три медалі приніс Одеській області динамівець Вадим БОЙЧУК. Срібну нагороду він завоював у змаганнях екіпажів-четвірок на дистанції 500 м, бронзові медалі на дистанції 200 м – в байдарці-четвірці та в «байдарці-двійці» разом зі Святославом Беспаловим.

UkrChamp 03

14 червня. Дніпро. На дистанції - володар 3-х медалей чемпіонату України веслувальник ФСК «Хімік» Юрій ГАЛКІН (на другому номері)

UkrChamp 06

14 червня. Дніпро. На п’єдесталі два веслувальники збірної Одеської області, представники ФСК «Хімік» Юрій ГАЛКІН (третій зліва) та Микола ОЧКУР (перший справа)

UkrChamp 01

13 червня. Дніпро. На дистанції - володар 3-х медалей чемпіонату України одеський динамівець Вадим БОЙЧУК (на першому номері).

Чемпіонат України памяті Вячеслава СОРОКІНА. Призові результати спортсменів Одеської області

День перший. 13 червня

Байдарка-четвірка. 500 м. Жінки. 1. Марія Кічасова-Скорик (Полтавська)/ Наталія Докієнко (Київська)/ Анастасія ТОДОРОВА (Одеська)/ Анастасія Горлова – 1.38,36.

Байдарка-четвірка. 1000 м. 1. Юрій ГАЛКІН/ Микола ОЧКУР (обидва – Одеська)/ Дмитро Беспалько (Миколаївська)/ Олександр Зайцев (Херсонська) – 3.15,87. 2. Сергій БОЙЧУК/ Валерій Рябов (Кіровоградська), Олександр Свиридов (Полтавська)/ Владислав Тарасюк (Рівненська) - 3.19,63.

День другий. 14 червня

Байдарка-двійка. 1000 м. 1. Олег Кухарик (Полтавська)/ Олександр Сиромятников (Херсонська) – 3.24,32. 2. Юрій ГАЛКІН/ Віталій Цуркан – 3.26,82.

Байдарка-двійка. 500 м. Жінки. 1. Марія Повх (Волинська)/ Людмила Кукліновська (Полтавська) – 1.46,96. 2. Анастасія ТОДОРОВА/ Інна Грищун (Полтавська) – 1.48,76. Чоловіки. 1. Юрій ГАЛКІН/ Віталій Цуркан (Волинська) – 1.36,24 …3. Микола ОЧКУР/ Олександр Зайцев – 1.38,56

Байдарка-четвірка. 500 м. 1. Дмитро Даниленко/ Денис Лахманов (обидва – Вінницька)/ Іван Семикін (Київська)/ Кирило Черноморов (Житомирська) – 1.27,23. 2. Святослав Беспалов/ Дмитро Костишен (обидва - Вінницька)/ Вадим БОЙЧУК (Одеська)/ Олександр Сенкевич (Житомирська) – 1.29,65.

День третій. 15 червня

Байдарка-одиночка. 200 м. 1. Марія Кічасова-Скорик – 40,95… 3. Анастасія ТОДОРОВА – 41,38.

День четвертий. 16 червня

Байдарка-четвірка. 200 м. 3. Святослав Беспалов/ Вадим БОЙЧУК/ Дмитро Костишен/ Олександр Сенкевич – 31,43. Байдарка-двійка. 200 м. 3. Святослав Беспалов/ Вадим БОЙЧУК – 35,33.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live