Одеські майстри стендової стрільби завоювали 7 медалей в 1-му турі чемпіонату України, який проходив у Львові. Всі спортсмени збірної Одеської області (крім юніорів) представляли Центр олімпійської підготовки в Новій Долині.

ПЕРШИЙ СТАРТ РОКУ

У змаганнях на круглому стенді переможницею стала Ірина МАЛОВІЧКО (113 розбитих мішеней). Другою стала Вікторія НАУМЕНКО (108). Підопічна Миколи МІЛЬЧЕВА також перемогла і в змішаній категорії, разом з Іваном ЛОІКОМ – 138 (64+74). Срібні медалі тут завоювали чета Науменко – Вікторія і Олексій – 134 (69+65).

skeet Lvov 03

skeet Lvov 03

В особистому турнірі серед чоловіків Олексій НАУМЕНКО завоював срібло (115), Іван ЛОІК – бронзу (112). Переможцем став Андрій Кобзарук, який розбив 116 тарілочок зі 125-ти

Серед юніорів срібну медаль завоював Павло КУЗЬМЕНКО (86).

У підсумку 7 медалей (2 золоті, 3 срібні, 2 бронзові).

skeet Lvov 03

skeet Lvov 03

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ

Перший тур чемпіонату України став першим національним стартом цього року, а наступним стартом для провідних одеських стрільців буде чемпіонат Європи, який відбудеться на Кіпрі, а саме в місті Ларнака (24 серпня – 12 вересня).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live