Одеські спортсмени завоювали срібні медалі Кубку України зі скелелазіння, який відбувся в Харкові.

ШВИДКІ ОДЕСИТИ

У дисципліні «швидкість» Костянтин ПАВЛЕНКО, який став 5-м на нещодавньому чемпіонаті світу, став другим слідом за найшвидшим скелелазом України останнього десятиріччя Даніїлом Болдиревом (Донецька обл.). У фінальному протистоянні одесит програв лідеру 0,55 секунди (6,49-5,96). В десятці кращих ще три одеські спортсмени: 4-й – Олег ПАВЛЕНКО (кращий результат – 6,87), 5-й – свіжоспечений чемпіонат світу серед юнаків 15-річний Григорій ІЛЬЧИШИН (7,04), 7-й – ще один учасник нещодавнього чемпіонату світу 18-річний Олексій КРИНЕЦЬКИЙ (7,70).

15-річна Софія ГЛАДКА (КДЮСШ №12, тренер – Віктор РЕМНЄВ) стала срібною призеркою у змаганнях в цьому ж виді, програвши лише 0,14 секунди чемпіонці – Тетяні Колкотіній з Дніпр (8,74 проти 8,60). Як ми повідомляли, у серпні вона стала срібним призером молодіжного Кубку Європи 2019 року зі скелелазіння (2002-2003рр.н.).

Універсал Олексій КРИНЕЦЬКИЙ виступав також у «трудності», де посів 6-е місце.

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

Олексій КРИНЕЦЬКИЙ виступить на чемпіонаті Європи з боулдерінгу, який стартував 20 вересня в італійському місті Бріксен.

Наступні національні змагання - Кубок України в Одесі - 11-14 жовтня (трудність, швидкість).