В Одесі відбулася звітно-виборча конференція відділення НОК України в Одеській області, за підсумками якої був обраний новий голова олімпійського осередку Одещини.

УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

В заході взяли участь представники більше 20-ти регіональних федерацій, фізкультурно-спортивних товариств і відомств, а також чемпіони і призери Олімпійських ігор, керівники профільних управлінь Одеської облдержадміністрації і Одеської міської ради Валентина КОЛЬЧАК і Руслан ПУЗДРАЧ, ректор Південноукраїнського педуніверситету Олексій ЧЕБИКІН.

На початку заходу учасники вшанували пам'ять відомих діячів спортивного руху, які пішли з життя за останні роки.

… і приступили до роботи.

z confa 2021 03

z confa 2021 02

ОЦІНКА ПРЕЗИДЕНТА НОК

На позитив делегатів налаштував президент НОК України Сергій БУБКА, який у своєму вітальному слові позитивно відзначив роботу регіонального олімпійського осередку, про що свідчить активна діяльність відділення щодо популяризації олімпійського руху, співпраця з регіональними федераціями з карате, плавання, веслування, фігурного катання, баскетболу тощо.

Не оминув увагою Сергій Назарович й злагоджену співпрацю з управліннями фізкультури й спорту Одеської облдержадміністрації та Одеської міської ради, та те, що відділення стало першими з регіональних осередків, яке підписало меморандум про співробітництво з об’єднаною територіальною громадою, а саме з Авангардівською ОТГ: «Саме об’єднання зусиль державних і громадських установ дозволить ефективно сприяти розв'язанню важливих питань – збереженню та розвитку спортивної інфраструктури, що цілодобово повинна бути доступна для широких верств населення, ефективній роботі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вихованню здорової нації».

z confa 2021 04

НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ

Перед тим, як приступити безпосередньо до роботи, відділення відзначило за роботу представників федерацій, а також активних учасників олімпійського руху на Одещині.

Але, по-перше, привітали із 75-річчям олімпійського чемпіону Віктора МІХАЛЬЧУКА, який відзначив на 5 лютого.

Під бурні овації він отримав від Миколи МІЛЬЧЕВА подарунки від НОК України, а саме екіпіровку національної олімпійської збірної.

За роботу упродовж звітного періоду подяками відділення «За вагомий внесок в розвиток олімпійського руху в Одеській області» були відзначені: начальник управління фізкультури і спорту Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК, начальник управління фізкультури і спорту, Одеської міської ради Руслан ПУЗДРАЧ, президент Одеської обласної федерації греко-римської боротьби Руслан АЛМАНОВ, президент Федерація стрибків на батуті Одеської області Лілія БАКАЛЕНКО, президент Федерації регбі Одеської області Олег ЕТНАРОВИЧ, президент Одеської обласної федерації карате Олексій КОХАНЕЦЬ, директор обласної СДЮСШОР Анатолій МЕЛЬНИКОВ, президент Федерації боксу Одеської області Халід МУСАЄВ, голова Одеської територіальної організації ФСТ «Колос» Тетяна ФЕДОРЕНКОВА, 1-й заступник голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» Ольга ЧЕРКАСОВА, президент Одеської обласної федерації веслування на байдарках та каное Сергій ЧЕРНИШОВ.

z confa 2021 06

Валентина КОЛЬЧАК

z confa 2021 07

Руслан ПУЗДРАЧ

z confa 2021 08

Лілія БАКАЛЕНКО

z confa 2021 09

Олег ЕТНАРОВИЧ

z confa 2021 10

Олексій КОХАНЕЦЬ

За активну участь в проєктах відділення НОК України в Одеській області нагороджені: дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Юрій ЧЕБАН, олімпійська чемпіонка з волейболу Олена СОКОЛОВСЬКА, олімпійський чемпіон з кульової стрільби Яків ЖЕЛЕЗНЯК, учасниця ІІІ Юнацьких олімпійських ігор з баскетболу 3х3 Ганна СУГАК, переможниця ІІ Європейських ігор з карате Аніта СЕРЬОГІНА.

z confa 2021 12

Яків ЖЕЛЕЗНЯК

z confa 2021 13

Ганна СУГАК

За високі результати, показані в олімпійському циклі відзначені: обласна ДЮСШ стрільби (директор – Олег БЛИЗНЮКОВ), Федерація боксу Одеської області (президент – Халід МУСАЄВ).

Далі нагороди від управління фізкультури і спорту Одеської обласної державної адміністрації грамотами управління «За вагомий внесок в розвиток олімпійського руху в Одеській області» були нагороджені: президент «Elite tennis club» Юрій ГУБАНКОВ, який з минулого року очолює Відокремлений підрозділ ФТУ в Одеській області, Одеська обласна організація ФСТ «Спартак» (голова – Олександр БЕНДАС), «За високі результати, показані в олімпійському циклі» - КДЮСШ №1 (директор – Лілія БАКАЛЕНКО), СДЮСШОР «ДИНАМО» плавання (директор – Вадим ПЕНЯЗЕНКО), «За плідну працю по розбудові олімпійського руху в Одеській області» відповідальний секретар відділення НОК України в Одеській області Лідія ПОГЛОД.

Також за плідну роботу у період 2016-2021 управління нагородило відділення НОК України в Одеській області в особі Миколи МІЛЬЧЕВА.

z confa 2021 15

Юрій ГУБАНКОВ

z confa 2021 17 1

Відповідальний секретар відділення НОК України в Одеській області Лідія ПОГЛОД з грамотою Одеського облспортуправління.

НАГОРОДИ ЖУРНАЛІСТАМ

Як ми повідомляли, в минулому році відбулися ХХ Всеукраїнський конкурс серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XIV Всеукраїнський конкурс спортивної фотографії, які проводить НОК України. Нагороди знайшли героїв саме на цьому заході, де вони окрім овацій, були нагороджені подарунками від НОК України.

Отже, лауреатом в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма» стала програма «О-спорт!», яка виходить на 7-му одеському каналі. Над програмою працює дружній колектив на чолі з Миколою АЛЕКСЄЄВИМ; лауреатом в номінації «Найкраща циклічна спортивна радіопрограма» стала «Спортивна п’ятниця з Леонідом Францескевичем», яка виходить на «Першому міському радіо» (102,7 FM) з березня цього року (звукорежисер - Володимир Камбур), а в номінації «Найкраще електронне видання (відділ спорту)» – одеський сайт новин «Odessa.online» (редактор рубрики – Леонід ФРАНЦЕСКЕВИЧ).

Лауреатом всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії в категорії «аматори» став В’ячеслав ОНИЩЕНКО.

z confa 2021 18

Микола АЛЄКСЄЄВ

z confa 2021 26

Леонід ФРАНЦЕСКЕВИЧ

z confa 2021 19

В'ячеслав ОНІЩЕНКО

ЗВІТ МИКОЛИ МІЛЬЧЕВА

Далі до роботи. Перш за все, звіт голови відділення НОК України Миколи МІЛЬЧЕВ за роботу на посту голови. Він очолив відділення у 2016-му, і за цей період олімпійський осередок Одещини добився чималих успіхів в популяризації олімпійського руху.

З 2016 ми провели близько 50-ти заходів в рамках проектів НОК України, а за підтримки, чи під патронатом відділення, пройшло більше 20-ти змагань, осередок  активно співпрацює з регіональними федераціями з карате, плавання, веслування, баскетболу, з Одеськими обласними організаціями фізкультурно-спортивних товариств «Динамо» України і «Спартак» та постійно залучаємо до участі в проектах топ-спортсменів Одеської області.

Такими були основні тези виступу очільника відділення.

Одним з великих досягнень в роботі відділення за звітний період Микола Миколайович відзначив підписання меморандуму про співпрацю з Авангардівської ОТГ, про що, до речі, і сказав Сергій Бубка.

«Вважаю, що такі кроки стануть поштовхом в популяризації олімпійського руху в регіоні і, якщо мене виберуть на наступний термін, ми плануємо підписати такі ж меморандуми про співпрацю з іншими ОТГ», - зазначив олімпійський чемпіон.

z confa 2021 05

У своїй роботі олімпійський осередок Одещини тісно і плідно співпрацює з управліннями фізкультури і спорту Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міськради, які також здійснюють фінансову підтримку діяльності відділення.

«Ми вдячні за підтримку присутнім тут керівникам управлінь Валентині Кольчак і Руслану Пуздрачу», - підкреслив Микола МІЛЬЧЕВ.

Наприкінці звіту Микола Миколайович відзначив: «Плідна робота відділення була б неможлива без моєї команди, а саме: мого заступника Тетяни БЕВЗЮК, відповідального секретаря Лідії ПОГЛОД, прес-аташе відділення Влада ЄФІМОВА та бухгалтера Наталії ЧІКАНЧІ, яка прийняла естафету у Євгенії КОРНАЦЬКОЇ.

ОЦІНКА КЕРІВНИКІВ СПОРТУ

Роботу відділення у звітній період позитивно оцінили начальники профільних управлінь: Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК і Одеської міської ради Руслан ПУЗДРАЧ.

z confa 2021 23

ВИБОРИ ГОЛОВИ

Після чого конференція, яку після звіту Миколи МІЛЬЧЕВА та складення їм повноважень, став вести голова комісії осередків НОК України Володимир КОВАЛЬОВ, приступила до ії виборчої частини.

z confa 2021 24

Після звіту мандатної комісії стало відомо, що на посаду голови зареєстрований один кандидат – Микола МІЛЬЧЕВ, кандидатуру якого підтримали 12 регіональних федерацій та обласні організації двох фізкультурно-спортивних товариств.

Після процедури таємного голосування стало відомо, що всі 48 делегатів конференції проголосували за кандидатуру Миколи МІЛЬЧЕВА, який, нагадаємо очолював відділення з 2016-го року.

Також були обрані керівні органи. Так, у склад виконкому відділення НОК України увійшли: Микола АВІЛОВ, Яків ЖЕЛЕЗНЯК, Руслан ПУЗДРАЧ, Валентина КОЛЬЧАК, Микола МІЛЬЧЕВ (голова відділення), Тетяна БЕВЗЮК (перший заступник голови), Олена СОКОЛОВСЬКА, Наталія БУРДЕЙНА, Юрій ЧЕБАН, Віктор МИХАЛЬЧУК, Сергій ЧЕРНИШОВ, Лідія ПОГЛОД (відповідальний секретар), Владислав ЄФІМОВ (заступник голови), Наталія ЧІКАНЧІ, Сергій ГАЛЮЗА.

z confa 2021 27

Олімпійський чемпіон Віктор МИХАЛЬЧУК вітає Миколу МІЛЬЧЕВА з переобранням на посаду голови відділення НОК України в Одеській області

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live