110 каратистів Одеської області візьмуть участь у чемпіонаті України, який відбудеться 16-17 листопада в Києві.

В програмі чемпіонату України змагання серед дорослих, молоді, юніорів та кадетів в куміте та ката. За результатами чемпіонату України формується склад молодіжної на національної збірних команд з карате на 2020 рік. Перед стартом змагань на питання прессслужби ООФК відповів головний тренер збірної Одеської області Олександр ТОНКОШКУР

Tonkoshkur 15 11 2- Яка важливість такого старту як чемпіонат України для спортсменів Одеської області?

- Це головний національний турнір року, адже це перший етап відбору в національну та молодіжні збірні на 2020 й рік. Кандидатами в збірну стануть ті спортсмени, які стануть призерами. Для нас така селекція дуже важлива.

- Як була побудована підготовка до чемпіонату України?

- Підготовка пройшла під керівництвом трьох тренерів: Олексій Коновалов відповідав за підготовку в ката, Денис Криловський - за молодіжну збірну і ваш покірний слуга - за підготовку дорослих спортсменів.

Всі кандидати в збірну області пройшли два етапи відбору: Кубок області в березні і чемпіонат області в жовтні. На заключному етапі підготовки відбулися тренувальні збори: в Одесі - на базі СК «Тигреня», в Чорноморську - на базі СК «Ката порт Чорноморськ». Тренування носили конкурентний характер. Поєднуючи в збірній спортсменів з різних клубів ми, перш за все, об'єднуємо їх конкуренцією, командним духом, єдиної ментальністю. Ми повинні бути єдиною командою, щоб досягати успіху, у нас і форма на чемпіонаті України єдина.

- Які цілі і завдання збірної Одеської області на чемпіонаті України?

- Головне завдання збірної Одеської області - здобути перемогу в медальному заліку, як і в минулому році, щоб наші спортсмени були максимально представлені в збірній України.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за інформацією facebook.com/odessawkf

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live