Вихованки СДЮШОР «Крижинка» завоювали 2 медалі на міжнародному турнірі «Interclub Autumn Talents Cup 2021», який відбувся в Броварах 28-30 жовтня (на фото: На вищій сходинці одеська спортсменка Марія ЩЕРБИНА).

ЧЕМПІОНКА

10-річна Марія ЩЕРБИНА (тренер – Віталій КУРКУДИМ) стала чемпіонкою в одиночному катанні в середній юнацькій категорії (до 12-ти років, «Intermediate novice»), набравши 36,17 бали. Наставник відзначив, що спортсменка у своєму віці вже виконує подвійний аксель в каскаді. Цей стрибок вона впевнено виконала і на цих змаганнях. Срібну призерку вона випередила на 3,21 бали.

brovary 04

БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА

У змаганнях серед дівчат в категорії «2011-2012 рр.н.» бронзовою призеркою стала Варвара ДАНИЛІНА (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ), яка набрала 37,62 бали.

«На цьому турнірі Варі вдалося впоратися із хвилюванням, виконати всі елементи програми без помилок. Вона отримала «плюси» за стрибки, що не часто вдавалося зробити раніше», - розповіла тренерка.

brovary 01

brovary 02НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

10-12 листопада в Одесі відбудеться чемпіонат України серед юнаків та дівчат, а 19-21 листопада – в Білій Церкві, 2-й етап всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат.