Спортсмени збірної Одеської області завоювали 5 медалей на молодіжному чемпіонатi України з боксу, який завершився у Львові. Одеська команда посіла у підсумку перше загальнокомандне місце (на фото: Чемпіони України, срібний призер та їхні тренери).

ЧЕМПІОНИ

Чемпіонами України стали Юрій ЗАХАРЄЄВ (тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ, до 69 кг) із Андріївки Білгород-Дністровського району та одесит Ілля МЕЛЬНИЧУК (тренер – Сергій АНТОНОВ, Віталій ПЯТЕЦЬКИЙ, до 75 кг). Віцечемпіоном – одеський боксер Дмитро ТОДОРОВ (тренер – Едуард ЛУЦКЕР, до 56 кг), а бронзові нагороди завоювали Даніел ПОРТАРЕСКУ (тренер – Дмитро БІЛИК, до 52 кг) із Доброслава та одесит Турал МІРЗОЄВ (тренер – Дмитро БОБОШКО, до 60 кг).

Чемпіон Європи серед молоді цього року Юрій ЗАХАРЄЄВ підтвердив свій високий клас, розгромивши всіх своїх суперників – Олександра Богдана (Львівська), Дмитра Пархоменка (Харківська), Радислава Пазича (Херсонська), Євгенія Лупенка з Києва та Андрія Картішова з Дніпра.

Ілля МЕЛЬНИЧУК, який на двох минулих молодіжних чемпіонатах був третім, на шляху до своєї перемоги був сильнішим за Дмитра Кальчука (Волинська), Дениса Ковальчука (Херсонська), Андрія Шуцького з Кіровоградщини та у фіналі, одностайним рішенням суддів, Владислава Гордійчука (Хмельницька).

МЕДАЛІСТИ

Дмитро ТОДОРОВ переміг Назар Корнійчука (Хмельницька), Максима Бочарова (Запорізька), Семена Орлова (Харківська) та Владислава Васьковського (Донецька), але у фіналі програв Максиму Власюку, який представляє Вінницьку область.

Даніел ПОРТАРЕСКУ взяв верх над Володимиром Мироненком (Полтавська) та Назаром Гультою (Волинська), а в півфіналі поступився майбутньому чемпіону Максиму Городнюку (Дніпропетровська).

Турал МІРЗОЄВ був сильнішим за Андрія Боцяна з Тернопільщини, Армана Магуріна із Запоріжжя, В’ячеслава Бригаденка (Харківська), але на півфінал через травму не вийшов.

ГОЛОВНІ СТАРТИ СЕЗОНУ

У Львові відбувся перехідний чемпіонат України (2002-2003 рр.н.), а основний відбудеться 10-16 лютого наступного року. Саме він буде головним для визначення кандидатів для участі в чемпіонати Європи і світу 2020 року.