Вихованці СДЮШОР «Крижинка» завоювали 25 медалей (5 золотих, 10 срібних, 10 бронзових) на всеукраїнських змаганнях, які відбулися на минулому тижні в одеському палаці спорту (на фото Дмитра ПУТІНЦЕВА: Олімпійський чемпіон Віктор ПЕТРЕНКО з вихованцями і тренерами СДЮШОР «Крижинка»).

ПІДСУМКИ

Одеські фігуристи завоювали 19 медалей (4 золоті, 7 срібних і 8 бронзових) на 1-му етапі всеукраїнських змагань юних фігуристів (вік спортсменів – до 10-ти років), ще 6 медалей (1-3-2) – на 1-му етапі всеукраїнських змагання серед юнаків і дівчат (від 10-ти до 17-ти років).

Kaprishanski Fagradova

Переможці всеукраїнських змагань серед танцювальних пар в молодшій віковій категорії став (до 13-ти років) дует Віра ФАГРАДОВА/ Олександр КАПРИШАНСЬКИЙ. Фото Дмитра ПУТІНЦЕВА

ЮНІ ФІГУРИСТИ

Переможцями змагань юних фігуристів стали: Георгій МЕЛЬНИЧУК (тренер – Аліна ФІЛІПЕНКО) у віковій групі «2012+, група В», Олександра ЯРОЩУК (тренер – Олена ЯСНИЦЬКА) – «2011-2012, група В», а також, в категорії «2013+» Павло ДУМБРОВ (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА) і Софія ГЛЕБОВА (тренер – Аліна ФІЛІПЕНКО).

Срібні медалі завоювали Микита МАХЛОВ (тренер – Артем КОВАЛЬЧУК) – в категорії «2012+, група В», Любов КОЛОМІЄЦЬ (тренер – Анастасія НЕТКАЧОВА) – «2011-2012, група В», Олексій НАЙДЕНКО (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА) – «2011-2012», Ратмір КРАВЧЕНКО (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ) – «2010-2011», Єлизавета ІВАНЧЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА) – «2012-2013», а також Михайло ГОРДІЙЧУК (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА) і Марія РОГАЧОВА (тренер – Аліна ФІЛІПЕНКО) в категорії «2013+».

Бронзовими призерами стали: Міланья БОЙЧУК (тренер – Артем КОВАЛЬЧУК) – «2011-2012, група В», Ганна КОСТРЮКОВА (тренер – Анастасія НЕТКАЧОВА) –«2011-2012», Іван ВОЛОЩУК (тренер – Наталія МАЛКУШ) – «2010-2011», Стефанія ДЕМЬЯНОВА (тренер – Ірина КЛАНЦАТ) – «2010-2011», Данило ЗАХОБА (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА) – «2013+», Віталіна БАРАНОВСЬКА (тренер – Світлана КАТАШИНСЬКА) – «2011-2012», Віктор БУТКО – «2012+», група В» і Єлісей ПОДШИВАЛОВ (у обох тренер – Анастасія НЕТКАЧОВА) – «2012-2013».

2013 dev

Одеський п'єдестал на всеукраїнських змаганнях юних фігуристів (категорія «2013+»): на 1-му місці - Софія ГЛЕБОВА, на 2-му - Марія РОГАЧОВА, на 3-му - Віталіна БАРАНОВСЬКА

2012 medals

Одеський п'єдестал на всеукраїнських змаганнях юних фігуристів (категорія «2012+, група В»): на 1-му місці - Георгій МЕЛЬНИЧУК, на 2-му - Микита МАХЛОВ, на 3-му - Віктор БУТКО.

2013 medals

П'єдестал всеукраїнських змаганнях юних фігуристів в категорії «2013+»: на 1-му місці - Павло ДУМБРОВ, на 2-му - Михайло ГОРДІЙЧУК.

ЮНАКИ І ДІВЧАТА

Переможцями всеукраїнських змагань серед юнаків і дівчат серед танцювальних пар в молодшій віковій категорії став (до 13-ти років) дует Віра ФАГРАДОВА/ Олександр КАПРИШАНСЬКИЙ (тренер – Альона КАЛАМУРЗА), третьою тут стала пара Маргарита ЛЕОНОВА/ Іван ЧЕРНУХА (тренер – Олена ОНИЩЕНКО).

Leonova Chernuha

На льоду - Маргарита ЛЕОНОВА/ Іван ЧЕРНУХА

В старшій віковій категорії (до 17 років) срібні медалі завоювали Єлизавета СЕМЕНОВА/ Іван КАЧУР (тренер – Альона КАЛАМУРЗА) – 95,84.

Kachur Semenova

Фото Дмитра ПУТІНЦЕВА

В середній категорії (до 15-ти років) бронзовими призерами стали Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Костянтин ПРИТУЛА (тренер – Олена ОНИЩЕНКО) – 65,54

В старшій віковій категорії серед одиночників Михайло ІВАНЧЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА) посів 2-е місце (90,99), а Арсеній ОСИПОВ (тренер - Алла БЕКНАЗАРОВА) завоював бронзу (86,23).

Ivanchenko M

На льоду - Михайло ІВАНЧЕНКО. Фото Дмитра ПУТІНЦЕВА

Osipov 1

На льоду - Арсеній ОСИПОВ. Фото Дмитра ПУТІНЦЕВА

У змаганнях серед дівчат в цій же категорії Олена ХОРСУНЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА) посіла 5-е місце (84,69), а Лоліта БАРАБАТЬКО (тренер – Ірина КЛАНЦАТ) – 6-е (82,59).

КУБОК «СПАРТАКА»

Результати всеукраїнських змагань, а також міжнародного турніру «Petrenko Cup», який також проходив в палаці спорту, але з 20-го по 24-е жовтня, пішли в залік обласних змагань Кубок «Спартака», переможці якого були нагороджені призами відділення НОК України в Одеській області. В нагородженні взяли участь вихованці одеської школи фігурного катання – олімпійський чемпіон, чемпіон світу і Європи Віктор ПЕТРЕНКО, а також його брат Володимир – чемпіон світу серед юніорів (фото Дмитра ПУТІНЦЕВА, .

Чемпіонами в окремих видах стали: в одиночному катанні – Павло ДУМБРОВ, Меланія БОЙЧУК, Єлісей ПОДШИВАЛОВ, Єлизавета ІВАНЧЕНКО, Олексій НАЙДЕНКО, Варвара ДАНИЛІНА, Олександра ЯРОЩУК, Ратмір КРАВЧЕНКО, Стефанія ДЕМ’ЯНОВА, Арсеній ОСИПОВ, Лоліта БАРАБАТЬКО, Михайло ІВАНЧЕНКО, Олена ХОРСУНЕНКО, Вадим НОВІКОВ, Сергій СОКОЛОВ, Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО, в спортивних танцях – Віра ФАГРАДОВА/ Олександр КАПРИШАНСЬКИЙ, Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Костянтин ПРИТУЛА, Єлизавета СЕМЕНОВА/ Іван КАЧУР, Міра СААДІ-СМАЛІ/ Дмитро КРАВЧЕНКО.

spartak fig 001

spartak fig 002

spartak fig 003spartak fig 007

Заохочувальними призами були нагороджені наймолодші учасники змагань: в одиночному катанні – Марк ПОПОВИЧ (18.04.2015) і Таїсія ГУЧНИНА (11.08.2015), серед танцювальних пар – Маргарита ЛЕОНОВА (26.07.2013) і Ратмір ПОСТОВАР (17.07.2011).

Про підсумки міжнародного турніру «Кубок Віктора Петренка» («Petrenko Cup») - найближчим часом на наших ресурсах.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клуб



Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live