Вихованки одеської КДЮСШ №1 завоювали шість медалей на чемпіонаті України серед юніорів зі стрибків на батутів, який відбувся в Харкові 14-15 березня. Вони перемогли у всіх чотирьох видах програми змагань серед дівчат.

КОМАНДНА ПЕРЕМОГА

Розпочалася переможна хода одеситок вже в перший день, коли відбувся фінал командних змагань. Перевага збірної Одеської області у складі Карини ЗАНФІРОВОЇ, Софії АЛАРОВОЇ, Тетяни КУКНЕРИК (тренери – Віктор СИЛЮТІН, Лілія БАКАЛЕНКО) та Вероніки П’ЯТАКОВОЇ (тренер – Лілія ДОРОГАНЧУК), була більш, ніж переконливою – 5,5 балів перед найближчим конкурентом: 150,63 проти 145,13 у столичної команди.

Всі ці дівчата піднялися на п’єдестал і наступного дня.

ЗОЛОТИЙ СИНХРОН

Почин у другий день зробили одеські батутистки у синхронних стрибках, де обидві категорії, традиційно, були об’єднані в одну – «2002-2006ррн.». Тон фіналу задав дует, який склали найстарша в команді Тетяна КУКНЕРІК та Вероніка П’ЯТАКОВА. Вони виступали першими на цій стадії, адже замкнули фінальну вісімку, але їх доволі висока оцінка – 43,35 бали – стала відмінним орієнтиром для всіх. І перевищити цей результат зуміли тільки їх партнерки по збірній – Каріна ЗАНФІРОВА та Софія АЛАРОВА – 44,85. Отже золота та срібна медалі відправилися до Одеси.

juniors 01

ТРИ З ЧОТИРЬОХ

Змагання дівчаток в індивідуальних стрибках завершували програму юніорського чемпіонату України. І завершили ці змагання одеситки, як ви зрозуміли, на мажорній ноті, завоювавши три з чотирьох можливих медалі в двох видах.

У фіналі змагань молодшої вікової групи (2005-2006ррн.) виступали відразу три вихованки одеської КДЮСШ №1, і ми цілком могли отримати одеській п’єдестал. Софія АЛАРОВА здобула тут переконливу перемогу. Неподалік від неї ще дві одеситки – Каріна ЗАНФІРОВА (49,25) та ВеронікаП’ЯТАКОВА (48,77). Але на третій та четвертій сходинках, перед ними – Поліна Переверзева з Харкова – 49,94.

У старшій віковій категорії (2002-2004ррн.) Тетяна КУКНЕРІК перемогла з ще більшою перевагою: 51,42 проти 45,70 у Єлизвети Лактіонової з Херсону.

junior 05

15 березня. Харків. Чемпіонат України серед юніорів. Майже одеській п’єдестал. Перша - Софія АЛАРОВА, третя - Каріна ЗАНФІРОВА

juniors 02

15 березня. Харків. Чемпіонат України серед юніорів. На вищій сходинці -Тетяна КУКНЕРІК

Отже, за підсумком змагань три золоті медалі завоювала Софія АЛАРОВА, по дві – Тетяна КУКНЕРІК та Каріна ЗАНФІРОВА.

На жаль, хлопці, які виступали не найсильнішим складом (через простуду були відсутні лідери команди - брати ПОЛОНЦІ), у фінали змагань не потрапили.

Але, нагадаємо, на Всеукраїнських змаганнях, які відбулися в Харкові напередодні, три золоті медалі завоювали саме юнаки.

juniors 04

15 березня. Харків. Медалісти чемпіонату України серед юніорів -Тетяна КУКНЕРІК,Каріна ЗАНФІРОВА, Софія АЛАРОВА, Вероніка П’ЯТАКОВА - та головний тренер збірної Одеської області Регіна БРАЇЛОВА.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live