Вихованці КДЮСШ №1 завоювали 9 медалей, п’ять з яких золоті, на всеукраїнських змаганнях серед юнаків, які відбулися в Харкові з 3 по 5 березня.

Чемпіоном серед юнаків 2008-2009 рр.н. став Андрій КУЧЕРЕНКО (тренер – Іван КУЧЕРЕНКО). Також він став переможцем у синхронних стрибках разом з Олександром МОРОЗОВИМ. Дівчата не стали відставати і також завоювали золоту медаль. Вітаємо чемпіонок Марію БРАГАР (тренер – Анна ГАЛЕНДА) та Ніколетту ДОЦЕНКО (тренер – Лілія ДОРОГАНЧУК).

Також дівчата піднялися на пєдестал в індивідуальних змаганнях: Марія БРАГАР – на другу сходинку, Ніколетта ДОЦЕНКО – на третю.

Дві медалі одесити завоювали у віковій категорії «2010-2011»: Владислава КОНЕНКО – «срібло», Ганна КОРЯК – «бронзу».

Успішний виступ юних вихоавнців КДЮСШ №1 став відмінним подарунком директорці школи Лілії БАКАЛЕНКО, яка 6 березня відзначала день народження.

Зараз в Харкові проходить чемпіонат України серед дорослих, де одеські спортсмени вже на старті завоювали золоті медалі. Подробиці - згодом.

UkrYunaki 06

UkrYunaki 01

UkrYunaki 04

UkrYunaki 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live