За останній тиждень одеський спорт зазнав важких втрат. 18 грудня пішов з життя головний тренер Федерації боксу Одеської області Сергій АНТОНОВ, 22-го – багаторічний керівник Одеської обласної організації ФСТ «Україна» Микола БАРАБАШ.

Відділення НОК України в Одеській області висловлює щирі співчуття рідним і близьким людей, які багато років віддали одеському спорту...

Antonov Barabash

Сергій АНТОНОВ

AntonovЗаслужений тренер України Сергій АНТОНОВ народився 20 травня 1965 року в Одесі. В 1988 року закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Викладач фізичного виховання». Серед його вихованців заслужений майстер спорту України, чемпіон Європи, учасник Олімпійських ігор Георгій ЧИГАЄВ, десятки майстрів спорту України. Сергій Олексійович багато років працював в КДЮСШ №5, у складі комплексно-наукової групи брав участь у підготовці збірної України до Олімпійських ігор 1996 року, мріяв підготувати олімпійського чемпіона, багато працював задля цього, але…

20 грудня спортивна Одеса простилася із Сергієм Олексійовичем...

25-го в БК «Брати» відбулася матчева зустріч збірної Одеської і Хмельницької областей пам’яті Сергія АНТОНОВА.

Antonov3

19 листопада 2022 року. Ворохта. Сергій АНТОНОВ (на першому плані) зі спортсменами Одеської області на всеукраїнському турнірі з боксу ФСТ «Колос» 

Микола БАРАБАШ

vecherka FB 35 4Микола БАРАБАШ – один з патріархів одеського спорту - народився 20 вересня 1945 року в Одесі, закінчив в рідному місті водний університет (тоді Інститут інженерів морського флоту) та Південноукраїнський Педуніверситет ім. К.Д. Ушинського (тоді – Педін), упродовж 30-ти років очолював Одеську обласну організацію ФСТ «Україна»

Микола БАРАБАШ – «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України», майстер спорту СРСР з бадмінтону та стрільби з лука, міжнародний арбітр, обирався до складу НОК України. Його діяльність була відзначеними численними нагородами національних і міжнародних організацій, зокрема в 2013-му як віцепрезидент Федерації бадмінтону України він був нагороджений почесною грамотою Міжнародної федерації з цього виду спорту за значний внесок в розвиток світового бадмінтону.

Прощання з Миколою Мартиновичем відбудеться в понеділок, 26 грудня об 11.45 на вул. Академіка Воробйова 5в, у храмі на честь святого праведного Іоанна Кронштадтського. Поховання відбудеться на Західному цвинтарі.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live