Одеські борці Владлен КОЗЛЮК і Василь МИХАЙЛОВ візьмуть участь в світовому відборі на Олімпійські ігри, який відбудеться в Софії з 6 по 9 травня.

ШАНС НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ-2020. ПЕРШИЙ ТА ЄДИНИЙ

24-річний борець-класик Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ) візьме участь у змаганнях в категорії «до 97 кг», а 25-річний борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) – в категорії «до 74 кг».

Cпортсмени збірної України брали участь в європейському відборі в цих категоріях (Будапешт, 18-21 березня), але безуспішно, тож таке право тепер отримали спортсмени Одеської області. Для завоювання путівки на Олімпійські ігри необхідно вийти у фінал змагань.

6-7 травня відбудеться відбірковий турнір з вільної боротьби, 8-9-го – з греко-римської боротьби.

ПІДГОТОВКА

Зараз Владлен Козлюк зі своїм тренером Ігорем Моісеєвим знаходиться на підготовчому зборі в Софії, який організував президент Одеської обласної федерації греко-римської боротьби Руслан Алманов. З 25 квітня в Конче-Заспі пройде заключний тренувальний збір перед олімпійським відбором. В цьому ж зборі візьме участь і Василь Михайлов.

ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ

На сьогодні чотири спортсмени Одеської області завоювали право виступити на Олімпійських іграх-2020: Ірина МАЛОВІЧКО (стендова стрільба), Анастасія ЛИСЕНКО (важка атлетика), Анжеліка ТЕРЛЮГА (карате) і Анастасія ТОДОРОВА (веслування).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live