Одеський борець вільного стилю Магамед ЗАКАРІЄВ виступить в європейському відборі на Олімпійські ігри, який стартує в четвер в Будапешті. В кожній категорії на кону стоятиме по дві ліцензії (фото:facebook.com/ukrwrestling)

ЗАКАРІЄВ

23-річний Магамед ЗАКАРІЄВ (тренери – Костянтин СТАНКОВ, Анзор МАЛЬЦАГОВ) завоював право виступити на цьому турнірі в категорії до 97 кг за підсумком чемпіонату України та Київського міжнародного турніру. На чемпіонаті, як ми повідомляли, він в блискучому стилі став переможцем, а на столичному турнірі завоював бронзову медаль.

МИХАЙЛОВ, КОЗЛЮК

25-річний борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) та 23-річний борець-класик Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), які мали виступити на європейському відборі в березні 2020-го (тоді турнір був скасований через коронавірус), залишаються серед кандидатів на участь в Олімпійських іграх. Якщо борці збірної України, які виступають в «наших» категоріях, не завоюють ліцензії на змаганнях в Будапешті, в світовому відборі візьмуть участь саме Василь і Владлен.

БУДАПЕШТ-2021

Отже, Магамед ЗАКАРІЄВ вступить в боротьбу вже в четвер – в цей день визначаться фіналісти, а в п’ятницю відбудуться втішні раунді та сутички за медалі.

В категорії до 97 кг за дві ліцензії боротимуться 13 спортсменів. В кваліфікації Магамед зустрінеться з Ахмедом Батаєвим з Болгарії, а якщо виграє – з кращим в парі Раду Лефтер (Молдавія) – Олександр Гуштин (Білорусія)

Магамед ЗАКАРІЄВ. До 97 кг. Європейська кваліфікація

Четвер, 18 березня

12.00-16.00. Кваліфікаційні раунди

19.00-21.00. Півфінали

П’ятниця, 19 березня

12.00-15.00. Втішні раунди.

17.00-18.45. Фінальні поєдинки

Церемонія нагородження

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Результати-онлайн і прямі трансляції на сайтi UWW.ORG.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live