Одесит Микола КРИСОВ став переможцем XXIII міжнародного турніру, присвяченого видатним українським борцям та тренерам, який проходив 10-12 травня в Києві. Спортсмен із Тарутина Василь МИХАЙЛОВ став бронзовим призером змагань.

ПЕРЕМОГА КРИСОВА

Микола КРИСОВ (тренер – Олег СІМОЧКІН) здобув перемогу у змаганнях з греко-римської боротьби в категорії «до 97 кг». У фіналі він здолав іншого українського спортсмена Олександра Шишмана з рахунком 5:3. Одеський борець програв упродовж сутички 1:3, але за хвилину до завершення йому вдався захват та кидок на спину, який судді оцінили в 4 бали.

Krysov winner 3

В першому поєдинку Микола КРИСОВ переміг одного з головних конкурентів на національній арені Євген Савєту з рахунком 5:1, потім, з рахунком 5:3, Зелімхана Дзігасова.

«БРОНЗА» МИХАЙЛОВА

Борець вільного стилю, уродженець Тарутина Одеської області Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ) у сутичці за бронзову нагороду в категорії «до 74 кг» переміг Франкліна Гомеса із Пуерто-Ріко. Програючи 0:2, наш земляк у другий трихвилинці також зробив прийом на 2 очки, що й принесло йому підсумкову перемогу, адже остання результативна дія була за ним.

Упродовж турніру Василь переміг двох українських борців – Віталія Жукова та Івана Кусюка, але в поєдинку за вихід у фінал програв Зурабу Ерцобанашвілі.

Mihaylov 1

Mihaylov 2

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live