Борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ і каратистка Аніта СЕРЬОГІНА завершили боротьбу на ХХХІІ Олімпійських іграх. У суботу – останній шанс на медаль для Одеської області.

 

ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВ

В 1/8 фіналу змагань в категорії «до 74 кг» Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ) програв в рівній сутичці чемпіону світу серед молоді Турану Байрамову із Азербайджану. З 1.20 до закінчення рахунок був рівним (1:1), а Василь проводив весь час в атаці. Зробив прохід в ноги, але попався на контрприйом, який був оцінений в два очки. 1:3 – за 39 секунд до фінішу. Знову одеський борець в атаці. Цього разу прохід в ноги був успішним, але реалізувати його повною мірою він не зумів. Суперник встояв на килимі, і лише за його межами Василь зміг збити суперника з ніг. Судді нарахували бал. 2:3. Українська сторона взяла челендж (відеоперегляд), але він не приніс результат, навпаки – за невиправданий челендж очко отримав суперник. 2:4 за 8,7 секунди до завершення. Василь атакував, але більше балів не заробив.

2:4 – одеський борець вибув зі змагань Олімпійських ігор вже в першому раунді.

myhaylov olympic 01

myhaylov olympic 03

myhaylov olympic 03

myhaylov olympic 10

АНІТА СЕРЬОГІНА

У змагання з карате  категорії «до 61 кг» Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) завершила боротьбу на стадії групового турніру.

В першому поєдинку Аніта розгромила Александру Гранде Ріско (Перу) – 6:1, потім звела внічию бій з Бтіссам Садіні з Марокко (1:1). В наступному поєдинку Аніта програла Джіані Лотфі (Єгипет) з рахунком 1:2, пропустивши удар за 2 секунди до завершення. В заключному бою каратистка із Чорноморська мала перемагати, щоб вийти у півфінал і гарантувати собі медаль. Ії поєдинок з чемпіонкою Європи нинішнього року Йованою Прекович був обоюдогострим. Все вирішилося на останніх секундах. Аніта програвала 0:3, але потім упродовж десяти секунд нанесла два удари, один з яких ура-маваші, і вийшла вперед. 4:3 – за 25 секунд до завершення. Але за 11 секунд вона також пропустила удар ногою – 4:6. Аніта пішла в атаку, намагалася провести триочкову атаку (іппон), була близькою до успіху, але після відеоперегляду судді атаку не зарахували.

Одна з найтитулованіших спортсменок Одеської область в пострадянський період завершила турнір в групі на 3-му місці, маючи в актив 1 перемогу, 1 нічию і 3 поразки.

У підсумку – 5-е місце на Олімпійських іграх, де карате вперше і востаннє було включене в програму.

Anita olympic 12

Anita olympic 09

Anita olympic 06

ОСТАННІЙ ШАНС НА МЕДАЛЬ

У спортсменів Одеської області залишився єдиний шанс на медаль. 7 серпня веслувальниця Анастасія ТОДОРОВА побореться за нагороди у складі байдарки-четвірки. Щоб потрапити у фінал, українкам необхідно буде посісти місце не нижче четвертого у півфінальному заїзді, який розпочнеться о 4.14 за київським часом. Фінал – о 6.19.

Нагадаємо, що 5 серпня першу медаль для Одеської області завоювала одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА, яка стала срібним призером змагань у категорії «до 55 кг». 

Спортсмени Одеської області на ХХХІІ Олімпійських іграх

5 серпня

«Makuhari Messe Hall». Вільна боротьба (74 кг). Василь МИХАЙЛОВ

05.30. 1/8 фіналу. Туран Байрамов (Азербайджан) – 2:4.

«Nippon Budokan». Карате (до 55 кг). Анжеліка ТЕРЛЮГА

11.00-15.40. Група В. Радва Сайєд (Єгипет) – 1:0, Молдір Жангбирбай (Казахстан) – 4:4, Беттіна Планк (Австрія) – 0:0, Міхо Міяхара (Японія) – 4:0. 1-е місце в групі.

«Makuhari Messe Hall». Вільна боротьба (74 кг). Василь МИХАЙЛОВ

12.15. 1/2 фіналу. В разі виходу

«Ніппон Будокан». Карате (до 55 кг). Анжеліка ТЕРЛЮГА. Карате (до 55 кг).

14.22. 1/2 фіналу. ен Цзю Юнь (Китайський Тайбей) – 4:4 (за рішенням суддів)

14.50. Фінал. Івет Горанова (Болгарія) – 1:5.

6 серпня

«Nippon Budokan». Карате (до 61 кг). Аніта СЕРЬОГІНА.

6.28-8.48. Група А. Александра Гранде Ріско (Перу) – 6:1, Бтіссам Садіні (Марокко) – 1:1, Джіана Лотфі (Єгипет) – 1:2, Йована Прекович (Сербія) – 4:6. 3-е місце в групі.

Підсумок змагань – 5-е місце

«Sea Forest Waterway». Веслування. Байдарка-четвірка. 500 м

4.30. Попередній заїзд. 9. Марія Кічасова-Скорик/ Людмила Кукліновська/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія Повх (6) – 1.39,166, чвертьфінал.

«Sea Forest Waterway». Веслування. Байдарка-четвірка. 500 м

6.05. Чвертьфінал. 3. Марія Кічасова-Скорик/ Людмила Кукліновська/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія Повх – 1.36,948, півфінал.

7 серпня

«Sea Forest Waterway». Веслування. Байдарка-четвірка. 500 м

Півфінал

4.14 . Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ (6). 1-4 – фінал А, 5 – фінал В.

Фінали А і В

6.12/6.19. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ.

Примітка: * - в разі необхідності

Anita olympic 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live