Тренер чемпіонки Європейських ігор-2019 з карате Аніти СЕРЬОГІНОЇ з Чорноморська, яка є кандидатом на участь в Олімпійських іграх, Олександр ТОНКОШКУР розповів пресслужбі відділення НОК України в Одеській області про те, як його підопічна готується в умовах карантину (через коронавірус).

- Ми проводимо тренування на свіжому повітрі, біля моря, а також, в індивідуальному порядку в залі – один на один, - відзначив спеціаліст. - Звісно, дотримуємося при цьому запобіжних заходів, адже розуміємо всю серйозність ситуації, яка склалася у світі, зокрема в України.

В цьому році ми робили першу свою ставку на чемпіонат Європи, який мав відбутися в Баку наприкінці березня. Його відміна стала ударом для нас. Але нічого – йдемо далі. Наступна ціль – олімпійський відбір, який поки що запланований на 8-10 травня в Парижі. Але дата ще може змінитися, все залежить від рішення Всесвітньої федерації карате (WKF) по подальшому календарю.

- Як побудована підготовка зараз?

- Через карантин та відміну змагань ми відпустили тактичну підготовку та займаємося «фізикою» – працюємо над силою, витривалістю та швидкістю. Хочу, щоб Анітa головою відпочила, щоб потім могла максимально швидко зібратися, сконцентруватися та підготуватися на конкретну дату. Над фізичної підготовкою працюємо для того, щоб зберегти форму, а потім відчеканити техніку. Для вас важливо зберегти функціональну та технічну базу, щоб потім ії використати на найважливішому для нас турнірі.

Аніта – одна з найтитулованіших каратисток України, якщо враховувати головні офіційні змагання, що говорить про те, що вона спортсмен такого класу, який вміє концентруватися та досягати успіху на головних стартах року – таких як чемпіонати Європи, світу та Європейські ігри (в колекції Аніти 12 медалей на великих міжнародних змаганнях. – пресслужба).

Seroginas 25

- Як спортивна спільнота реагує на те, що відбувається у світі спорту у зв’язку з пандемією?

- Міжнародна спортивна спільнота зараз дуже напружена, адже порушена система кваліфікації на Олімпійські ігри. І це дуже позначається на психологічному стані спортсменів. Діятимемо в залежності від того який вихід знайде WKF, штаб-квартира якої знаходиться в Іспанії, де ситуація з коронавірусом дуже серйозна.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live