В одеському палаці спорту відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора» з нагоди проведення XXIV зимових Олімпійських ігор, які відкрилися в цей же день в Пекіні.

ВІДКРИТТЯ ІГОР В ОДЕСІ

Під час церемонії вихованці СДЮШОР «Крижинка» фігурного катання різних вікових категорій, в тому числі і учасник Олімпійських ігор-2014 Яків ГОДОРОЖА, представили глядачам яскраві показові виступи, після чого був на честь XXIV Олімпіади-2022 був піднятий олімпійський прапор.

Участь в церемонії взяли начальник управління фізкультури і спорту ОДА Валентина КОЛЬЧАК і голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ.

Beijing odessa 04

Beijing odessa 04

Beijing odessa 04

Beijing odessa 04

Beijing odessa 04

ВІДКРИТТЯ ІГОР В ПЕКІНІ

За менше, ніж за два години, в Пекіні розпочалася церемонія XXIV зимових Олімпійських ігор-2022.

Під час параду 95-ти країн-учасниць прапор України несли олімпійський чемпіон-2018 з фристайлу Олександр АБРАМЕНКО і фігуристка Олександра НАЗАРОВА.

Beijing odessa 04

Beijing odessa 04

УКРАЇНА НА ІГРАХ-2022

Олімпійська команда України представлена на Іграх-2022 у Пекіні в рекордній кількості видів спорту - 12 (з 15 можливих). А усього на Олімпіаді змагатиметься 45 українських атлетів, серед яких відсутні спортсмени Одеської області.

Як повідомляє «Суспільне. Спорт», у порівнянні з Олімпіадою-2018 заявка збірної України збільшилася на 12 спортсменів, а також на три види спорту - шорт-трек, стрибки з трампліна та бобслей.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ЗИМОВИХ ІГРАХ

Всього в зимових Олімпійських іграх брали участь 7 спортсменів Одеської області – всі у фігурному катанні. Вони завоювали 5 олімпійських медалей (2 золоті та 3 бронзові). Віктор ПЕТРЕНКО став олімпійським чемпіоном 1992 року і завоював бронзу Олімпіади-1988, в 1994-му році ще одну золоту медаль, першу для незалежної України, завоювала Оксана БАЮЛ. В 2006-му році українська танцювальна пара, у складі двох одеських фігуристів Олени ГРУШИНОЇ та Руслана ГОНЧАРОВА, піднялася на бронзову сходинку Ігор в Турині.

Відзначимо, що одеські фігуристи брали участь у 8-ми зимових Олімпіадах поспіль – з 1988-го по 2014-го. Втім, вже другу Олімпіаду поспіль Одещина не має представників на зимових Іграх.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото із Одеси - "Одеса-Медіа" (Максим ВОЙТЕНКО)

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live