Олімпійський урок #BeActive в рамках Європейського тижня спорту відбувся в одеській гімназії №5. Захід був організований відділенням НОК України в Одеській області.

УЧАСНИКИ

Урок для учнів 6-Д класу навчального закладу провели баскетболістки команди «Інтерхим-СДЮСШОР імені Літвака» - учасниця Юнацьких Олімпійських ігор, чемпіонка та володарка Кубку України Ганна СУГАК і неодноразова призерка чемпіонату України Наталія БУЛАВИЦЬКА. Також ці гравчині брали участь у Всесвітній Універсіаді-2019 і мають в активі купу медалей у національних змаганнях з баскетболу 3х3, який також увійшов в олімпійську програму.

Ol lesson 013 s

Ol lesson 002 s

ЗНАЙОМСТВО

Захід пройшов на відкритому баскетбольному майданчику навчального закладу і розпочався, як і належить, зі знайомства. Спочатку спортсменки трохи розповіли про себе: про те, як почали займатися баскетболом та про свої досягнення. А далі – питання.

І наших героїнь «накрила» ціла лавина питань від дітлахів, благо вони мали чудовий стимул – у вигляді заохочувального подарунка від олімпійського осередку. Учні були дуже активні – тягнули руки чи не всі присутні, навіть викладачі: цікавилися найрізноманітнішими питаннями – коли провели свій першій офіційний матч, як готуються до ігор, як мотивують себе, звідки родом, які цілі ставлять. І Ганна, і Наталія із задоволенням давали розгорнути відповіді, а ті, хто виступив в ролі журналістів, отримував маленькі подарунки.

Ol lesson 010 s

Ol lesson 011 s

Ol lesson 017 s

Ol lesson 016 s

Ol lesson 008 s

ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП

Перед тим, як розпочалася практична частина олімпійського уроку, з показовим виступом виступила учениця 6-А класу гімназії Дар’я ЗЮЗЬКО, котра, як і наші героїні, займається баскетболом – і також є вихованкою СДЮСШОР імені Бориса Літвака. Дар’я під овації присутніх показали цілу низку фінтів, а також виконала кидки з різних дистанцій.

Ol lesson 032 s

РОЗМИНКА

Перед баскетбольним майстер-класом, як і належить, провели розминку – в рамках проєкту НОК України «Do like Olympians». Розминку провела учасниця ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор Ганна СУГАК, а серед учасників була і Наталія БУЛАВИЦЬКА.

Ol lesson 035 s

Ol lesson 041 s

МАЙСТЕР-КЛАС

Далі – майстер-клас. Учні були розподілені на групи: з дівчатами працювала Наталія БУЛАВИЦЬКА, з хлопцями – Ганна СУГАК. Баскетболістки використовували в цьому короткому тренуванні комбінований підхід: була і індивідуальна робота, і групові вправи. Наприкінці майстер-класу тренери визначили команди, які провели між собою міні-матчі. У обох кілець точилася напружена боротьба, емоції били через край – кожен хотів закинути м’яч у кошик, кожен бажав перемогти. А коли це вдавалося, радості не було меж. Але, як часто-густо буває у таких заходах, перемогла, дружба. Без подарунків не залишився ніхто.

Ol lesson 045 s

Ol lesson 052 s

Ol lesson 059 s

Ol lesson 082 s

Ol lesson 098 s

ПОДАРУНКИ

Але спочатку учасники подякували майстрам - Ганні СУГАК і Наталі БУЛАВИЦЬКИЙ. Подарунки гостям вручила заступник голови відділення НОК України в Одеській області Тетяна БЕВЗЮК.

Далі подарунки учасникам і, традиційно, по завершенню комплект спортінвентарю і олімпійської літератури для 5-ї гімназії.

Фото на згадку та автограф-сесія, яка тривала десь півбаскетбольного матчу, завершило яскраве свято спорту в 5-й одеській гімназії.

Ol lesson 103 s

КОМЕНТАРІ

Наталія ШАБАДАШ, вчителька фізкультури гимназії №5:

- Враження від олімпійського уроку чудові! Як завжди. Дуже дякуємо. Ми вже третій рік поспіль беремо участь в цьому прекрасному заході. Діти в захваті: і від подарунків, і від подачі матеріалу, від всіх спортсменів, які беруть участь в цих олімпійських уроках. Велике спасибі. Будемо дружити і надалі. Такі уроки прищеплюють любов до спорту, до здорового способу життя – це найголовніше.

Дар’я ПОПОВА, учениця 6-Д класу гімназії №5:

- Було дуже весело та цікаво. Нас вчили елементам баскетболу, ми познайомилися з відомими спортсменами. Я сама займаюся спортом – бадмінтоном. Спорт дає мені і фізпідготовку, і яскраві емоції, і учить певним моментам у житті.

Наталія БУЛАВИЦЬКА, неодноразова призерка чемпіонату України з баскетболу:

- Мені дуже сподобалося. Діти займалися з великим бажанням, їх очі горіли – їм подобалося, що їм розповідали, їм сподобався сам баскетбол. Дуже класно! Я б хотіла, щоб мене наступного року також запросили – я б і задоволенням провела такий олімпійський урок ще раз. У деяких дівчат дуже добре виходило, і якщо вони не займаються іншим видом спорту, я б хотіла запросити їх займатися баскетболом до нашої школи - до СДЮСШОР імені Літвака.

Ганна СУГАК, учасниця ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор:

- Дуже сподобалося. У дітей було бажання, був вогонь в очах. Це дуже важливо. Мені дуже приємно брати в таких заходах (у січні 2019-го Ганна брала участь в проєкті OlympicLab, а саме в напрямі «Волонтерство», який проходив у СДЮСШОР імені Літвака. – пресслужба).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live