Срібна призерка Олімпіади-2016 фехтувальниця Олена КРАВАЦЬКА провела олімпійський урок для учнів одеської гімназії №1. Захід був організований відділенням НОК України в Одеській області.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Олімпійські уроки в Україні традиційно відбуваються у вересні-жовтні, і захід в гімназії №1 відкрив серію таких уроків в Одеській області. Олена КРАВАЦЬКА завітала до актового залу навчального закладу, де ії вже з нетерпінням чекали учні 5-Г класу, не з пустими руками – з шаблею і з численними міжнародними нагородами, серед яких, безумовно, виділялася олімпійська, і це викликало справжній ажіотаж серед юних слухачів. Учні ніяк не могли дочекатися, коли вже буде можливість поставити свої запитання. Але всьому свій час.

OL lesson gymn1 08

ОЛІМПІЙСЬКА ІСТОРІЯ

Розпочалася зустріч з важливої для юного покоління теоретичної частини. Стипендіат відділення НОК України в Одеській області Юрій ЄГОШИН, до речі учасник двох Олімпіад (Афіни-2004, Пекін-2008), розповів про історію Олімпійських ігор, а також виступ на цих змаганнях спортсменів нашого регіону, супроводжуючи цю розповідь змістовною презентацією. Він відзначив, що представники фехтування поклали в скарбничку дві олімпійські нагороди: золото Пекіна-2008 – Олена ХОМРОВА, а срібло Ріо-де-Жанейро-2016 – героїня заходу Олена КРАВАЦЬКА.

ШЛЯХ ДО ВЕРШИНИ

І вже після цього слово було передано Олені, яка почала відповідати на чисельні запитання учасників заходу. Причому питань від дітей було настільки багато, що віце-чемпіонці Олімпійських ігор навіть не вистачило одного уроку, щоб на всі них відповісти. При цьому цікавило учнів майже все. Починаючи від того, скільки років Олена вже займається спортом, чому саме фехтуванням на шаблях, яка в неї найцінніша нагорода, чи пам’ятає вона свої перші змагання і закінчуючи кількістю країн, в яких вона встигла побувати як спортсменка.

Олені навіть прийшлося вийти на сцену актового залу, щоб показати, як фехтувальники рухаються на помості. Череду запитань зупинив лише дзвоник з уроку, після чого вдячні учні вручили спортсменці букет чарівних квітів.

OL lesson gymn1 10

OL lesson gymn1 05

OL lesson gymn1 07

ТРАДИЦІЙНІ ПОДАРУНКИ

По закінченню зустрічі учні отримали і подарунки від відділення НОК України в Одеській області, і можливість наживо поспілкуватися з титулованою спортсменкою, і розглянути в деталях ії нагороди, і, звісно ж, взяти автограф.

А завершилося все традиційною фотографією на згадку!

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live