Рівно 5 років тому веслувальники Одеської області завоювали три медалі на чемпіонаті Європи, який проходив в чеському Рачіце 1-3 травня. Це був найкращий виступ спортсменів регіону в історії цих змагань (на фото: 2 травня 2015 року. Рачіце. Южненська байдарочниця Анастасія ТОДОРОВА - срібна призерка Євро, перша зліва).

2 травня 2015 року байдарочниця Анастасія ТОДОРОВА стала срібною призеркою, а каноїсти Ельнур АХАДОВ та Денис КОВАЛЕНКО завоювали «бронзу» на чемпіонаті Європи. Всі три спортсмени представляли южненський ФСК «Хімік» Одеського припортового заводу.

Анастасія завоювала срібну медаль разом з Марією КІЧАСОВОЮ, Марією ПОВХ та Інною ГРИЩУН у складі екіпажу-четвірки на дистанції 500 м, що стало першою європейської нагородою збірної України в цьому олімпійському виді програми після перемоги в 2004-му.

K 4 Todorova champions 1

Каноїсти Ельнур АХАДОВ та Денис КОВАЛЕНКО стали бронзовими призерами у складі екіпажу-четвірки на дистанції 1000 м разом з Дмитром ЯНЧУКОМ та Едуардом ШЕМЕТИЛОМ.

C 4 Kovalenko Ahadov 1

Чемпіонат Європи-2015. Байдарка-четвірка. 500 м. «Срібло» Анастасії ТОДОРОВОЇ

Чемпіонат Європи-2015. Каное-четвірка. 1000 м. «Бронза» Ельнура АХАДОВА та Дениса КОВАЛЕНКА

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live