Одеська спортсменка Аліна СОЛДАТОВА увійшла в попередню заявку збірної України на чемпіонат світу з хокею в дивізіон ЗА. який відбудеться з 3 по 9 квітня. Про це повідомив сайт Федерації хокею України.

Alina 3Як розповів головний тренер жіночої збірної України Євген АЛІПОВ, Аліна СОЛДАТОВА (на фото справа) капітан нещодавно створеної одеської жіночої команди «Шторм», яка тричі на тиждень тренується у складі 15-ти гравчинь та двох воротарів, а також займається у кидковому центрі та раз на тиждень грає з аматорами.

«Я їздив до Одеси і брав участь у тренувальному процесі, тому Солдатова, як і ще група юних дівчат, справили враження, і ми взяли їх на замітку», - зазначив наставник.

В заключному зборі, який проходить в Брашові з 27 березня, беруть участь 22 хокеїстки. У фінальну заявку увійдуть 20 гравців: 2 воротаря і 18 польових гравців.

Відзначимо, що 26-річна Аліна СОЛДАТОВА є тренером з фігурного катання СДЮШОР «Крижинка».

Суперниками збірної України на ЧС-2023 у дивізіоні 3А (Брашов, 3-9 квітня) будуть команди Литви, Румунії, Естонії, Гонконґу та Болгарії.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live