16-річна вихованка одеської КДЮСШ №6 Альбіна ЯКОБЧУК стала чемпіонкою України серед юніорів (2005-2006 рр.н.) з марафону пам’яті Ігоря Присяжнюка у веслуванні на байдарках і каное.

ПІДСУМКИ

На змаганнях, які проходили у Вінниці, Альбіна ЯКОБЧУК (тренери – Олег ЖИЛКІН, Микола КРАВЧУК, перший тренер - Ілля ФЕДОРЕНКО) здобула перемогу в каное-одиночці на дистанції 3,4 км (короткий марафон), вперше виступаючи в такому виді програми.

ukr marathon Yakobchuk 02

ukr marathon Yakobchuk 02

Ще одну медаль завоював 26-річний одеський байдарочник Вадим БОЙЧУК (тренер – Микола КРАВЧУК, Сергій ОСИПЕНКО), який став срібним призером в довгому марафоні (29,8 км).

В одному кроці від медалі зупинився вихованець КДЮСШ №6 Іван СЕРГІЙЧУК, який фінішував 4-м в каное-одиночці на дистанції 19 км.

МЕДАЛІ В ДЕТАЛЯХ

Переможний час Альбіни ЯКОБЧУК склав 28.09,06. На дистанції 3,4 км, де спортсменки мали подолати 3 малих кола і зробити 2 перебіжки (150 м), вона на 14 секунд випередила львів’янку Олесю Лем, яка старша ії на 1 рік і 7 місяців. Всього на старт дистанції вийшли 9 спортсменок.

ukr marathon Yakobchuk 02

Вадим БОЙЧУК здолав дистанцію за 2:25.57,93. Спортсмени подолали 8 великих кіл, 1 мале і 7 перебіжок.

Як зазначила Альбіна ЯКОБЧУК після фінішу, перемога стала для неї несподіванкою, хоча вона і спеціально готувалася до марафону, тренуючи зокрема і перебіжки: «Так підготовка дуже допомогла, але я не була впевнена, що фінішую. А тут навіть виграла. Я в шоці»

Альбіна ЯКОБЧУК. Інтерв’ю чемпіонки України з марафону. Відео

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live