Одинадцять спортсменів Одеської області візьмуть старт на чемпіонаті України з греко-римської боротьби, який відбудеться в Кременчуці 31 січня – 1 лютого. Цей чемпіонат є етапом національного відбору на ліцензійний чемпіонат світу (на фото: Один з лідерів збірної Одеської області, срібний призер молоддіжного Євро-2018 Владлен КОЗЛЮК).

ЗБІРНА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Отже, кольори збірної Одеської області захищатимуть такі спортсмени: Февзі МАМУТОВ (вагова категорія до 67 кг), Дмитро ДОБРОВ (67 кг), Юрій ПРОКОФЬЄВ, Іван КРАЙЧЕВ, Олексій ЛОЗИНСЬКИЙ (всі троє – 77 кг), Михайло РУДОЙ, Руслан МАГОМЕДОВ (обидва – 82 кг), Богдан ТИХОМІР (87 кг), Микола КРИСОВ, Владлен КОЗЛЮК (обидва – 97 кг), Володимир ТЕСЛЕНКО (130 кг).

В минулому році чемпіоном України став Сергій СТОРОЖЕНКО, бронзу завоювали Микола КРИСОВ, Олександр ТРИФОНОВ та Володимир ТЕСЛЕНКО.

СЛОВО ГОЛОВНОМУ ТРЕНЕРУ

Олег СІМОЧКІН, головний тренер збірної Одеської області:

- Олеже Олександровичу, як розцінюєте шанси спортсменів Одеської області в боротьбі за звання чемпіонів України?

- Поборотися за медалі можуть в першу чергу: Февзі Мамутов, Владлен Козлюк, Микола Крисов та Володимир Тесленко. На жаль, не відновився після отруєння перед минулорічним чемпіонатом світу один з наших лідерів Сергій Стороженко. Він розпочав підготовку до чемпіонату України, але організм дав збій. Також не візьме участь в чемпіонаті України минулорічний медаліст Олександр Трифонов – через запалення легенів.

- Слід розуміти, що цей чемпіонат України – головний етап національного відбору?

- В цьому році чемпіонат України проводиться так рано тому, що вже в квітні чемпіонат Європи, а в червні – Європейські ігри. Буде ще міжнародний турнір в Києві, який теж одним із етапів відбору на головний старт року – ліцензійний чемпіонат світу.

СИСТЕМА ВІДБОРУ

Сергій АНДРЕЄВ, головний тренер збірної України:

- Перше, на що будемо дивитися - то, як спортсмени борються за кордоном, ну і мінімум потрапляння до трійки на чемпіонаті Україні. В ідеалі - чемпіон України і він же бореться краще за інших за кордоном. Чемпіону України ми повинні дати всі шанси показати себе, але нікого списувати не треба. Вважаю, що всі, хто буде представляти інтерес - повинні бути на зборі.

- Які плани по стартів? В квітні вже чемпіонат Європи, так що часу небагато.

- Головне змагання року - ліцензійний чемпіонат світу. Він є наріжним каменем всієї підготовки. Пройде чемпіонат України, розпишемо з хлопцями та особистими тренерами хто на яких турнірах виступатиме. Обов'язково поговоримо з їхніми тренерами, щоб дізнатися їхню думку. Ми повинні чути один одного, а там вже я можу погодитися чи ні. Комусь може потрібно до чемпіонату світу два турніри відборотися, а кому-то п'ять. Хтось поїде на чемпіонат Європи, хтось на Європейські ігри, а хтось захоче і туди, і туди (borba.com.ua).

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

31 січня

09.00-09.30. Зважування всіх категорій (55, 60, 63, 67, 72, 77, 82, 87, 97, 130 кг).

11.00-15.00. Попередні раунди

16.00-17.00. Урочисте відкриття

17.00-18.00. Продовження змагань

1 лютого

09.00-09.30. Зважування всіх категорій (55, 60, 63, 67, 72, 77, 82, 87, 97, 130 кг).

11.00-13.00. Втішні сутички

13.00-16.00. Фінальні сутички

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Запланована ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ змагань

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live