Одеський борець греко-римського стилю Микола КРИСОВ завоював ліцензію на участь у ІІ Європейських іграх. Вихованець Олега СІМОЧКІНА добився цього завдяки тому, що посів 7-е місце на чемпіонаті Європи, який проходив в Бухаресті 8-14 квітня.

 

ЄВРОПЕЙСЬКІ БАТАЛІЇ

В категорії «до 97 кг» Микола КРИСОВ, для якого це був третій чемпіонат Європи, переміг в кваліфікації француза Мелоніна Нумонві (6:4), в 1/8 фіналу – німця Рамсіна Азізіра – 3:3 (3:1 – за технічними балами), але в чвертьфіналі поступився фіну Маті Куосманену – 7:11. Вже на початку поєдинку одесит пропустив кілька кидків і через дві хвилини програвав 0:7. Але вже за хвилину майже відігрався, кинувши суперника на спину. 6:7 – в першому періоді. За хвилину другого періоду фін провів кілька результативних дій, Микола КРИСОВ – набрав лише очко. 7:11. За дві хвилини, які залишилися, всі спроби одеського борця переломити хід поєдинку не привели до успіху. Рахунок не змінився.

В разі виходу Куосманена у фінал Микола КРИСОВ мав би можливість виступу у втішному раунді, але фінський борець у півфіналі програв, а в підсумку завоював бронзову нагороду.

Одеський борець посів 7-е місце, що принесло Україні путівку на ІІ Європейські ігри (таке право отримували всі борці із топ-15).

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ІІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

Як ми повідомляли, путівки в Білорусію вже завоювали представники одеські стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, каратистки – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська, а також борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ. Втім, і МИХАЙЛОВ, і КРИСОВ завоювали ліцензію для країни, тож ії треба буде ще матеріалізувати для себе. Відбір, принаймні серед «вільників», відбудеться на крупному міжнародному турнірі в Києві в травні місяці.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live