Директор СДЮШОР «Крижинка» з фігурного катання Наталія ТЮТЮННИК прокоментувала історичний успіх Анни ІВАНЧЕНКО на чемпіонаті України. Нагадаємо, фігуристка завоювала срібну медаль – першу «жіночу» нагороду Одеси з 1994 року.

Tyutunnik- Що сказати - великий лід у себе вдома - це багато значить, - емоційно зазначила керівник школи. - За останні два роки, коли почав працювати великий лід у Палаці спорту, у нас вся школа в рівні сильно піднялася. За 4-5 годин щоденних тренувань в нормальних умовах, м'язи звикають до інших навантажень. І відповідно програми тепер у наших вихованців зовсім іншого рівня.

Ми встановили в цьому році фільтри для води, додали присадки до неї - у фігуристів з'явилася швидкість. Крім того, вони займаються в єдиному, кращому, на мій погляд, в Україні, залі сухих тренувань, де є всі необхідні фігуристові тренажери.

Два льода в школі - це по два тренери на льоду, не більше дев’яти осіб. Зовсім інша справа!

Ось у нас і результати з’явилися. Є серед юних фігуристів і чемпіонка в одиночному катанні, і переможці серед танцюристів. Ось і Аня піднялася на п’єдестал. Стараємося

СПРАВКА. Ковзанка у Палаці спорту урочисто відкрилася 6 листопада 2016 року після майже 20-річної перерви.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live