Кількість відеороликів, які були розміщені в соцмережах за чотири тижні флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області, наблизилось до позначки «350».

РЕКОРДИ НА КАРАНТИНІ

Станом на 27 квітня (старт був даний 31 березня) у соцмережах (фейсбук та інстаграм) з’явилися 343 відеоролики домашніх тренувань спортсменів, причому останній тиждень став рекордним для нашого конкурсу: 144 відеоролики були розміщений за цей період – це більше, ніж за два попередніх тижні разом взятих.

Також був встановлений рекорд роликів за один день: 11 роликів – настільки активно провів один з днів 15-річний гімнаст Даніель ТІМОШКІН. Недивно, що саме представники відділення спортивної гімнастики КДЮСШ №10 були тренувалися більше всіх цього тижня – 81 ролик.

Далі йдуть каратисти – більшою мірою завдяки одеському клубу «О-Кан», де найбільш активний Ярослав АФАНАСЬЄВ.

Один з тих, хто включився у флешмоб 9-річний Кирило СОКОЛОВ, які з великими задоволенням виконує домашні тренування. У хлопця затримка психомовного розвитку, але завдяки заняттям карате – він займається вже два роки – у нього намітився прогрес у боротьбі з цим захворюванням.

ГОНКА ЗА ТИТУЛОМ

У зв’язку з ривком, про який ми розповіли вище, в боротьбі за спеціальний приз найактивнішому учаснику (за найбільшу кількість роликів) цілком можливо з’явиться інтрига – конкурс нагадаємо подовжений до 11 травня (до нової дати завершення карантину), хоча зараз лідерство 9-річного Сергія ЛИМАРЕНКА не викликає ніяких сумнівів – 41 ролик. Треба віддати належне його батькові Олександру, який й тримає під контролем тренування – вони досить-таки різноманітні за змістом, та й ролики цікаві робить. А коли батько в кадрі, то в ролі оператора – мати нашого спортсмена. Та й молодший син також іноді бере участь в заняттях. Тож, таким чином, в домашніх тренуваннях бере участь вся сім’я. І така не картина не тільки у Лимаренків - наш флешмоб охопив чимало одеських родин.

Limarenko 29 04

Його переслідувачі також щоденно працюють над собою: далі йдуть 10-річні сестри-близнюки Анастасія та Златослава ВОЛОСЕНКО, які займаються в КДЮСШ №17, які провели тиждень під знаком спарингів один з одним (30 роликів), і, звісно, представники гімнастики – 11-річна Кароліна ОГАНІСЯН (27), Даніель ТІМОШКІН (25) та 9-річна Катерина ХАЛЯПІНА (24).

Volosenko 22 04

КІЛІЯ, ЧОРНОМОРСЬК, ТАНЦІ

Минулого тижня до участі у флешмобі юні спортсмени, які проживають за межами Одеси. Так новою точкою на карті стала Кілія, яку представив 11-річний Тео ТРУВЕ, який в місцевій ДЮСШ займається двома видами спорту: командним - баскетболом, та індивідуальним - козацьким двобієм. Ласкаво просимо, Кілія!

Розійшовся не на жарт Чорноморськ! Активно включилися кікбоксери, юні каратисти, а також представниця студії сучасного та класичного танцю «Plastilin» 12-річна Ганна БОЙКО.

Truve TeoBoyko 2

УМОВИ КОНКУРСУ

Для тих, хто вперше чує про конкурс нагадуємо умови:

  1. Розміщуєте відеоролик, де ви тренуєтеся ВДОМА (мінімум дві вправи)
  2. Ставите хештег #тренуйсявдомаодеса та відмічаєте @noc.odessa (фейсбук) та @noc_odessa (інстаграм).
  3. Обов’язково вказати при цьому ім’я, прізвище та вік.
  4. Підписуйтесь на наші сторінку у «Фейсбук» та профіль в «Інстаграм»
  5. По закінченню карантину організатори за допомогою random.org визначать трійку учасників, які отримають призи від відділення НОК України в Одеській області.
  6. Найактивніший – той, хто опублікує більше всіх унікальних роликів отримає спеціальний приз від нашого олімпійського осередку.

#тренуйсявдомаодеса. Сергій ЛИМАРЕНКО (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Анастасія та Злата ВОЛОСЕНКО (тхеквондо)

#тренуйсявдомаодеса. Тео ТРУВЕ (баскетбол, козацький двобій)

#тренуйсявдомаодеса. Кирило СОКОЛОВ (карате)

#тренуйсявдомаодеса. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live