Веслувальники южненського ФСК «Хімік» Марина ТОКМЕНІНОВА і Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ у складі збірної України візьмуть участь на чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів, який відбудеться в італійському місті Ауронцо-ді-Кадоре з 28 червня по 1 липня.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕСАНТ

Дебютант подібних змагань Марина ТОКМЕНІНОВА представить Україну в перегонах молодіжних каное-двійок на дистанції 200 м, де компанію їй складе Олена Циганкова з Млинова Рівненської області.

Tokmeninova 2018

Ще один представник клубу каноїст Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ, який в минулому році був фіналістом чемпіонату Європи і чемпіонату світу серед юніорів в «каное-двійці, 1000», на цей раз виступить в «каное-четвірці, 500» - разом з Дмитром Озимком зі Львова, луцьким веслувальником Олександром Яцюком та Павлом Семенюком з Ковеля. Він вийде на старт вже в перший день змагань.

ІТАЛІЙСЬКІ СТАРТИ

Остаточний розклад став відомий за день до початку змагань. До вашої уваги графік заїздів за участю веслувальників ФСК «Хімік».

Чемпіонат Європи. Розклад заїздів за участю веслярів ФСК «Хімік» (за київським часом)

28 червня

17.35. Каное-четвірка. 500 м. Юніори. Попередні заїзди. Дмитро Озимок / Олександр Яцюк / Павло Семенюк/ Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ (4). 1-3 - в фінал, 4-7 + 1Вт - в півфінал.

29 червня

10.40*. Каное-четвірка. 500 м. Юніори. Півфінал. Дмитро Озимок/ Олександр Яцюк/ Павло Семенюк/ Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ. 1-3 - в фінал

1 липня

11.17**. Каное-четвірка. 500 м. Юніори. Фінал. Дмитро Озимок / Олександр Яцюк / Павло Семенюк/ Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ.

17.58. Каное-двійка. Жінки. 200 м. Фінал. Марина ТОКМЕНІНОВА / Олена Циганкова (8).

Примітка: * - у разі необхідності, ** - у разі виходу.

За інформацією прес-служби ФСК «Хімік»

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live