Спортсмени Одеської області завоювали 4 срібні медалі на юнацькому чемпіонаті України з тріатлону, який проходив в Сухолуччі Київської області з 30 серпня по 1 вересня (фото: Збірна Одеської області - перші четверо зліва - зі срібними медалями в естафеті).

Відкрила рахунок медалям Марія ВОРОБЕЙ (СК «4-й елемент», обл. ДЮСШ, тренер – Віталій СОБУЛЯК), яка здолала дистанцію (плавання – 300 м, вело - 8 км, біг - 2 км) – 28 хвилин 29 секунд (5.01+14.02+8.59). Марія лідирувала перед останнім видом, але в бігу поступилася майбутньому чемпіону Єві Сорокі (Львівська) 58 секунд. В цьому виді програми Валерія БУРДЕЙНА (СК «Академія спорту», обласна ДЮСШ, тренери – Іван КРІЧКІН, Віталій СОБУЛЯК) фінішувала 4-ю з часом 30.29.

Серед дівчат (юнацька категорія) срібною призеркою стала Олександра ЗАРОВНА (КДЮСШ-6, тренер – Ігор АБДЮНІН) – із загальним часом 43.19 (плавання, 500 м – 6.56, вело, 12 км – 23.48, біг, 3 км – 12.13). Після двох видів Олександра йшла в один час з Дар’єю Бережною із Черкас, але на заключному відрізу поступилася суперниці 17 секунд.

У змаганнях серед юнаків Максим САЛЬНИКОВ (СК «Академія спорту», обл. ДЮСШ – тренери Іван КРІЧКІН, Віталій СОБУЛЯК), на відміну від дівчат, перед останнім етапом суттєво поступався своєму конкурентові Олександру Яненку (Житомирська). Але завдяки бігу майже ліквідував відставання в 24 секунди. У підсумку – 38.23 проти 38.19 у переможця.

triatlon UkrChamp 02

Максим САЛЬНИКОВ та Марія ВОРОБЕЙ - срібні призери юнацького чемпіонату України

В естафеті, яка завершувала програму змагань, збірна Одеської області не зрадила собі, також завоювавши срібні медалі, також в дуже напруженій боротьбі. На п’єдестал піднялися Максим САЛЬНИКОВ, Владислав ПЯСЕЦЬКИЙ (ФЦ «Форма», КДЮСШ-6, тренери – Ніна БАЖАНОВА, Ігор АБДЮНІН), Марія ВОРОБЕЙ та Олександра ЗАРОВНА.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live