Одеський спортсмен Ерік РАГОЗЕНКО став бронзовим призером чемпіонату Європи серед кадетів, який триває в Будапешті. В столиці Угорщини за медалі змагаються спортсмени трьох вікових категорій.

«БРОНЗА» РАГОЗЕНКА

15-річний Ерік РАГОЗЕНКО (ДЦ «Мауглі», тренери - Анатолій ПЕТРОСЮК, Орхан ЮСІФОВ) в поєдинку за «бронзу» в категорії «до 57 кг» він переміг бійця з Косова Ібрахімі Дрена - 2:0.

На шляху до п’єдесталу Ерік переміг Матіаса-Лінаа Беха (Данія) – 2:0, потім Сурена Арутуняна (Арменія) – 1:0, але в третьому бою програв Фариду Савідову із Азербайджану, який у підсумку став чемпіоном. Тож отримав шанс поборотися за «бронзу», яким з успіхом скористався. Перед тим, як здолати косовця, Ерік здолав опір Йована Фатіча з Чорногорії – 1:0.

Ragozenko Euro 01

В КРОЦІ ВІД П’ЄДЕСТАЛУ

В кроці від п’єдесталу зупинився представник СК «Катана порт Чорноморськ» Ярослав ФЕДОРОВ (тренери – Олександр ТОНКОШКУР, Олексій КОНОВАЛОВ) у змаганнях в ката серед кадетів. В поєдинку за «бронзу» він лише 0,32 (!) програв місцевому спортсмену Адаму Бардошу. За виконання ката каратист з Чорноморська отримав оцінку 24,00.

Ярослав посів 1-е місце в першому та другому раундах, в 3-му раунді став 2-м та завоював право поборотися за «бронзу».

Відзначимо, Ярослав постійно входить в топ-10 на великих міжнародних стартах: на чемпіонаті Європи-2019 він був 7-м, на чемпіонаті світу-2019 – 9-м.

Fedorov Euro 5

Ярослав ФЕДОРОВ та Олександр ТОНКОШКУР

ПЕРШІ РАУНДИ

Також в перші два дні за медалі Євро боролись ще шість спортсменів Одеської обласної федерації карате.

Дві спортсменки вийшли у другий раунд у змаганнях в ката: серед кадетів Єлизавета СТЕПАНОВА (СК «Okinawa», тренер – Олексій КОНОВАЛОВ) посіла у підсумку 13-е місце, а Христина ПУГАЧОВА (СК «О-Кан», тренер – Юлія ЧАБАНОВА) – 11-е місце серед молоді.

У других раундах у змаганнях в куміте зупинилися Іван ПОПОВ (СК «Тигрьонок», кадети, до 63 кг) та Олена ПАВЛОВСЬКА (СК «Royal Team», юніори, +59 кг), в першому - Костянтин ВЕЛІКСАР (СК «Легіон», юніори, -68 кг) та Олександр КОВАЛЬОВ (СК «Тигрьонок», юніори, +76 кг).

ОДЕСЬКІ НАДІЇ

В заключний день Євро за нагороди в куміте боротимуться Сьюзен СІНЧУКОВСЬКА (молодь, -55 кг, СК «Ніка», тренер - Денис МОРОЗОВ), Ігор ЛАГУНОВ (молодь, +84 кг, СК «Тигрьонок», тренери - Дмитро НЕГАТУРОВ, Ігор НЕГАТУРОВ, Олександр НЕГАТУРОВ) та бронзова призерка чемпіонату світу Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (молодь, - 50 кг, тренери - Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ, Ігор і Дмитро НЕГАТУРОВИ).