В Чорноморську відкрився 4-й міжнародний турнір з карате «Katana Cup-2019». У змаганнях беруть участь 707 спортсменів, які представляють 42 клуби із 4-х країн.

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

Крім клубів української Федерації карате, за нагороди в катa та куміте боротимуться  спортсмени Азербайджану, Ізраїлю та Молдови. Серед фаворитів в своїх категоріях учасники нещодавнього чемпіонату Європи – одеські майстри ката Віталій КУЛИК та Крістіна ВЄНІК, член збірної України Ігнат Пак («до 67 кг»), а також перші номера юніорської збірної Молдови - Андрея Аксентій (ката), Іон Хасан («до 68 кг») та Артем Міровский («до 55 кг»).

РАНКОВІ БАТАЛІЇ 

Наймолодша вікова категорія змагань – «6-7 років». Саме юні спортсмени і визначили перших переможців змагань, які відбуваються на чотирьох татамі Палацу спорту «Юність». Три з половиною години баталій – і ось настав час урочистого відкриття.

katana 04

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ

Серед тих, хто вітав багаточисленну армію учасників, заступник мера Ігор ЛУБКІВСЬКИЙ, президент української Федерації карате Сергій ЛЕВЧУК і, звісно, керівники спорту в регіоні – начальник обласного управління фізкультури та спорту Валентина КОЛЬЧАК та голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ, який, в першу чергу, привітав каратистів Одеської області, зокрема чемпіонку Європи Аніту СЕРЬОГІНУ із Чорноморську із завоюванням ліцензії на участь в ІІ Європейських іграх, а вже потім побажав успіху учасникам змагань.

Взяв слово і організатор змагань, президент клубу «Катана» Олександр ТОНКОШКУР, який, по-перше подякував своїй підопічній Аніти СЕРЬОГІНІЙ за те, що завдяки їй він прогресує як тренер, додавши до цієї подяки розкішний букет білих троянд. Далі подяки отримали люди, які сприяють розвитку карате в Чорноморську та Україні.

А завершила відкриття серія подарунків від танцювальних колективів міста.

katana 06

katana 07

katana 16

katana 09

katana 10

katana 15

ДЕННА СЕСІЯ

У денній сесії першого дня переможців та призерів в куміте визначили учасники віком від 8-ми до 11-ти років. Після 1-го дня в медальному заліку лідирує одеський клуб «Легіон», спортсмени якого завоювали 15 нагород (8-3-4), на 2-му – столичний «Чемпіон» - 12 (3-3-6), на 3-му – «Мауглі» (Одеса) – 7 (3-3-1).

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Прямі трансляції «Katana Cup-2019» веде агентство «Одеса-спорт» на своєму Інтернет-каналі. Ви зможете побачити змагання на всіх чотирьох татамі.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live