Спортсмени обласної ДЮСШ кульової стрільби завоювали 5 медалей в чемпіонаті України серед юнаків (2003 р.н. і мол.), який відбувся у Львові. Крім того, дві стрілкині виконали норматив «майстра спорту України міжнародного класу».

ПІДСУМКИ

За підсумком змагань спортсмени Одеської області завоювали 2 золоті, 1 срібну і 2 бронзові медалі. В командному заліку збірна Одеської області посіла 2 місце.

ГВИНТІВКА

У змішаній категорії у стрільбі з пневматичної гвинтівки чемпіонами України стали 16-річний Іван ТКАЛЕНКО (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО) і 15-річна Софія МИХАЙЛЮК (тренери – Світлана СКАЧКО, Ганна ВЄЛЄВА). У фіналі вони виграли двобій у спортсменів із Черкаської області Олексія Культенко та Марії Іщенко – 17-9. В кваліфікації одесити також стали першими, набравши на двох 619,8 очок (Іван – 312,3, Софія – 307,5).

У стрільбі з пневматичної гвинтівки збірна Одеської області у складі Софії МИХАЙЛЮК, Крістіни ОСТАПЕНКО (тренери – Світлана СКАЧКО, Ірина ВИНОГРАДОВА) і Олександри СУПІЛЬНИК (тренери – Ганна ВЄЛЄВА, Костянтин ДЗЮБА) перемогли просто-таки з гігантським відривом (33,3 очки) від срібних призерок (спортсменок із Вінниці) – 1871,4 проти 1838,1.

Відзначимо, що дві юні одеські стрілкині Софія МИХАЙЛЮК і Крістіна ОСТАПЕНКО виконали норматив норму майстра спорту України міжнародного класу, набравши по 625,5 та 625 очок відповідно (норматив – 623,5 очки). Крістіні 17-го липня виповнилося 16 років, Софії 31-го серпня - 15.

У фіналі Крістіна ОСТАПЕНКО завоювала срібну медаль, а Софія МИХАЙЛЮК – бронзову.

Як ми повідомляли, на нещодавньому чемпіонаті України серед молоді (12-17 жовтня, Вінниця) Софія МИХАЙЛЮК завоювала 5 медалей, 3 з яких золоті.

UkrChamp shoot 02

Одеські стрілкині - призерки чемпіонату України серед юніорів: Крістіна ОСТАПЕНКО - срібна призерка (перша зліва), Софія МИХАЙЛЮК (перша справа) - володарка бронзової медалі.

Також у фінальній вісімці ще дві одеські спортсменки – Віталіна МАРТИНЮК (5-е місце) і Олександра СУПІЛЬНИК (7-е), причому Віталіні лише 14 років.

Крім того, у стрільбі з пневматичної гвинтівки Іван ТКАЛЕНКО завоював бронзову медаль. У фіналі він набрав 222,9 очки.

UkrChamp shoot 03

Одеський стрілок Іван ТКАЛЕНКО (перший зліва) - бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків 2021 року у стрільбі з пневматичної гвинтівки

ПІСТОЛЕТ

Пістолетна група порадувала гідним виступом Дар’ї ВІЦЕНЧИК, яка виборола місце у вісімці кращих, але на жаль, вийшла з фінальної боротьби за медалі на восьмій позиції.