Каратист одеського СК «Okinawa» Максим ВЄЧКАНОВ став переможцем міжнародного онлайн-турніру в розділі «Ката» «Е-challenge 2.0 by Luca Valdesi». Він став кращим в категорії «U-12», де виступали 44 спортсмени з 19-ти країн.

РЕКОРДНА ПЕРЕМОГА

Максим ВЄЧКАНОВ (тренер – Олексій КОНОВАЛОВ), якому в квітні виповнилося 11 років, у фінальній вісімці показав результат – 26,5 бали (ката Анан), що є особистим рекордом спортсмена. Чорногорець Лука Клачар із Чорногорії отримав на 0,8 балів менше.

На першому етапі Максим показав 3-й результат (ката Хейку).

Цікаво, що оцінювали учасників, діючи топ-спортсмени – екс-чемпіони світу та Європи такі як Антоніо Діан, Лука Валдез та інші.

СТАБІЛЬНИЙ МАКСИМ

Це третій п’єдестал одеського каратиста на віртуальних міжнародних турнірах. У квітні Максим став третім на «Adidas Cup» (25-26 квітня) за участі 112 спортсменів з 20 країн світу (в категорії – 16 спортсменів), та «Punok Virtual Challenge», який відбувся 20-30 квітня за участю 101-го спортсмена із 43-x країн світу (13).

В турнірі «Е-challenge 2.0 by Luca Valdesi» взяли участь 420 спортсменів із 24-х країн.