Відділення НОК України в Одеській області оголосило конкурс для тих, хто знаходиться на карантині і при цьому #тренуєтьсявдома.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕЛЕНДЖ

Як відомо, набирає обертів челендж НОК України #тренуйсявдома. Наші олімпійці закликають українців залишатися вдома й берегти своє здоров'я, але не забувати й про підтримку власної спортивної форми.

У челенджі вже взяли участь і відомі спортсмени Одещини – веслувальник Юрій ЧЕБАН, каратистки Аніта СЕРЬОГІНА та Анжеліка ТЕРЛЮГА, а також регбістка Ольга СУРКОВА та стрілець Анна ІЛЬІНА.

#ТРЕНУЙСЯВДОМАОДЕСА

Відділення НОК України в Одеській області оголошує конкурс! Для всіх, хто тренується вдома! Якщо ви саме той, покажіть це всьому світу. В конкурсі можуть брати участі всі бажаючи – незалежно від спортивного статусу та віку.

Отже умови конкурсу!

Розмістить відеоролик (до 1 хвилини), де ви тренуєтесь вдома (як мінімум дві вправи), у соцмережі – Інстаграм, чи Фейсбук (самі, або, якщо не дозволяє вік, за допомогою тренера, чи батьків).

При розміщенні ставте хештег #тренуйсявдомаодеса та відмічайте - @noc.odessa (Фейсбук) та @noc_odessa (Інстаграм). Обов’язково вкажіть при цьому ім’я, прізвище та вік. Підпишиться на нас.

По закінченню карантину ми за допомогою генератора випадкових чисел random.org визначимо трійку учасниів, які отримають призи від відділення НОК України в Одеській області. А найактивніший – той, хто опублікує більше всіх роликів (вони мають бути різними за змістом) – отримає спеціальний приз від нашого олімпійського осередку.

Отже, на старт, увага, руш! Конкурс розпочався!

Увага, тренери та директори спортивних шкіл, беріть активну участь залучайте ваших вихованців, та залучайтеся самі!

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live