В загальноосвітній школі №25, що в Малиновському районі, відбувся олімпійський урок за участю дворазового олімпійського чемпіона з веслування Юрія ЧЕБАНА та голови відділення НОК України в Одеській області олімпійського чемпіона зі стендової стрільби Миколи МІЛЬЧЕВА.

На початку зустрічі школярі двох 10-х класів послухали розповідь провідного спеціаліста зі зв’язків зі ЗМІ відділення НОК України в Одеській області Влада ЄФІМОВА про історію олімпійського руху, про історію виступу спортсменів Одещини на Олімпійських іграх. Було зазначено, що Юрій ЧЕБАН є одним з чотирьох дворазових олімпійських чемпіонів з числа одеських спортсменів разом з гімнастками Маргаритою НІКОЛАЄВОЮ та Тетяною ГУЦУ, а також іншим знаменитим веслувальником, також каноїстом, Сергієм ПЕТРЕНКОМ.

cheban 02

cheban 01

cheban 03

cheban 04

А потім сам спортсмен, його мама Людмила ЧЕБАН, яка підтримувала його упродовж всієї кар’єри, Микола МІЛЬЧЕВ, який не з чуток знає, що таке олімпійська перемога, та школярі поринули в події переможних для Юрія Олімпійських ігор в Лондоні-2012 та Ріо-2016, нагородивши чемпіона бурними оваціями.

Далі вже сам олімпіонік розповів про свій шлях на вершину, зазначивши, що дуже важливо знайти себе заняття, в якому будеш успішним, що успіх це, перед усім, запорука командної роботи, зокрема його тренера В’ячеслава СОРОКІНА/

«Треба завжди боротися до кінця, як, наприклад, бразилець Куейруш в щасливому для мене олімпійському фіналі в Ріо, де він довгий час йшов позаду, а фінішував третім», - відзначив спортсмен. Також чемпіон дав чимало цікавих порад, які, сподіваємося, стануть в нагоді не тільки в спорті, але й в житті.

cheban 22

cheban 25

cheban 33

Звісно, не обійшлося без питань, і на кожне з яких була отримана розгорнута відповідь.

Представники відділення НОК України теж прийшли не з пустими руками - школа отримала такий необхідний спортінвентар та олімпійську літературу, а школярі - олімпійські подарунки.

А наприкінці, звісно, фото на згадку, і автографи, автографи, автографи...

Гарним презентом для школи, гадаємо, стали і красень-вимпел НОК України з автографами уславлених одеських спортсменів, а також книга «Сходження на Олімп», написана Владом ЄФІМОВИМ після першої олімпійської перемоги Юрія ЧЕБАНА.

cheban 32

cheban 39

cheban 38

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live