Українські каратисти завоювали 4 медалі на міжнародному турнірі «Paris Open», 3 (1-1-1) з яких в активі спортсменів Одеської обласної федерації карате.

ПІДСУМКИ

Переможницею турніру стала призерка Олімпійських ігор-2020 Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ), срібло завоювала Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ, Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ), бронза в активі Аніти СЕРЬОГІНОЇ із Чорноморська (тренер – Олександр ТОНКОШКУР).

Paris Open 02

&ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

У вирішальному поєдинку в категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА перемогла Тіллу Леваше із Франції з рахунком 2:1. Раніше одеситка взяла верх над ще однією місцевою спортсменкою Елен Тібо (8:0), Дженіфер Ворлінг з Люксембургу (2:1) і Марію Муйжнієце із Латвії (2:1).

У фіналі змагань в категорії «до 50 кг» Юлія ПАЛАШЕВСЬКА програла Ахмед Нісва із Франції (1:2). На шляху до фіналу Юлія перемогла англійку Ніам Косгров (9:1), а також ще двох француженок Пріянку Шеттіар (3:2) і Тіффен Боннарді (7:1).

Paris Open 01

В поєдинку за «бронзу» в категорії «до 61 кг» Аніта СЕРЬОГІНА перемогла Ніну Раденович із Сербії (5:1). Упродовж турніру Аніта перемогла Марі Елізабет із Франції (0:0), італійку Сару Біондо (8:1), але поступилася чемпіонці світу 2018 року в командному куміте Лорі Сівер із Франції (0:0).

Paris Open 05

ДОСТОЙНИЙ ВИСТУП

У змаганнях з ката Одеську область достойно представив 17-річний Ярослав ФЕДОРОВ із Чорноморська (тренери – Олександр ТОНКОШКУР, Олексій КОНОВАЛОВ), який упродовж турніру обіграв суперників із Німеччини, Італії і Франції, поступившись в поєдинку за вихід у півфінал майбутньому бронзовому призеру змагань Саєду Алмосаві із Кувейту (2:3).

Всього на «Paris Open» змагалось 464 атлета із 52 країн світу, в тому числі 21 українця.