Одеська спортсменка Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА завоювала бронзову медаль Кубку Італії з серед кадетів з фехтування на шаблях, який відбувся в місті Ровіго.

Kubanska Italy 04ІТАЛІЙСЬКА БРОНЗА

16-річна вихованка КДЮСШ №13 Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА (тренер – Микита СТОЛБУНОВ), не програвши жодного поєдинку у «пулі», отримала другий номер при посіві в основній сітці.

У турі прямого вибування юна одеситка провела чотири поєдинки: з трьох вийшла переможницею, і лише в 1/2 фіналу поступилася майбутній чемпіонці Максіме Еспозіті (11:15).

Серед кадетів переможцем став український фехтувальник Даніїл Мазур з Києва.

КРАВАЦЬКА І ЯГОДКА

Цього тижня на етапах Кубку світу візьмуть участь провідні одеські шаблісти Андрій ЯГОДКА і Олена КРАВАЦЬКА. Олена – в Тунісі (місто Хамамет), Андрій – в Іспанії (Мадрид). Наші спортсмени боротимуться за медалі в особистому (6-7 травня) і командному (8 травня) турнірах. Це другий Кубок світу в цьому році за участю одеситів – перший відбувся в Тбілісі в січні.