Спортсмени Одеської області завоювали 24 медалі на XIII всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «На призи олімпійських чемпіонів Одещини» серед юнаків та дівчат 2003 р.н. і молодше, які відбулися в місті Чорноморську. Змагання пройшли за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ

В активі спортсменів Одещини 5 золотих, 9 срібних та 10 бронзових медалей. Нагороди до скарбнички поклали легкоатлети двох спортивних шкіл міста Чорноморська - ДС «Шкільний» (4 медалі) та КДЮСШ (7), обласної СДЮШОР (1), СДЮШОР «Динамо» (5) , подільської КДЮСШ «Локомотив» (5), а також Южного (1).

Переможцями стали: Анна ЛІПІНСЬКА (Южне) в бігу на 100 м (12,4), Ніколь ПІЛЯЄВА (КДЮСШ Чорноморська) в бігу на 1500 м (5.17,4), Софія ДАРІЄНКО («Динамо») в бігу на 300 м з/б (46,1), Юрій КОТОВИЧ (КДЮСШ «Локомотив») в спринті (11,5) та Микита АВЕРЛЮКОВ («Динамо») – на дистанції 200 м (23,7).

Спортсмени змагалися за перемогу в бігу на дистанціях від 100 до 1500 м, бар’єрному бігу, в стрибках в довжину та висоту, а також в штовханні ядра. За медалі боролися близько 160-ти учасників з 9-ти областей України.

Chernomorsk 06

НАГОРОДИ

Упродовж змагань були встановлені два рекорди цих традиційних змагань. Такі результати показали Назар Степанов (Дніпро) в бігу на 110 м з / б – 14,1 та Андрій Махаринський (Біла Церква) в стрибках в довжину - 6,88 м

Медалістів нагороджували знамениті українські спортсмени: олімпійський чемпіон Микола АВІЛОВ, голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату світу Юрій Білоног, срібна призерка чемпіонату світу Ярослава МАГУЧІХ, яка в 17 років стала наймолодшою в історії спортсменкою, яка підкорила висоту 2 метри.

Лауреати в окремих категоріях отримали призи від відділення НОК України в Одеській області.