Збірна Одеської області завоювала 5 медалей чемпіонату України серед юніорів із артистичного (синхронного) плавання, який відбувся в Харкові.

МЕДАЛІСТКИ

Збірна Одеської області, у складі якої виступали представниці двох спортивних шкіл – Одеської обласної ДЮСШ і СДЮСШОР «Чорноморець», завоювали 3 срібні і 2 бронзові медалі. За сумою виконання усіх програм наша команда посіла 3-е місце в командному заліку.

Дует у складі Марії БОГДАНОВОЇ (ООДЮСШ) і Тетяни ДАВІСКІБИ («Чорноморець») завоював срібло в технічній програмі і бронзу в довільній. Крім того, Марія стала срібною призеркою в технічному соло.

Команда, у складі якої виступали Марія БОГДАНОВА, Таісія ПОЧЕПИНСЬКА, Регіна ПЕРШИНА, Аліса ПОДГУРСЬКА, Олександра ЖАЙВОРОНОК, Юлія РЕРАК, Анастасія ЗЕЛИНСЬКА (ООДЮСШ), Тетяна ДАВІСКІБА, Владислава КАЧЕРБА, Анна ХАРЧЕНКО і Єлизавета СЄДОВА («Чорноморець») завоювала медалі в двох видах програми: срібло серед акробатичних груп і бронзову серед технічних груп.

Вік спортсменок – від 11-ти до 15-ти років.

До чемпіонату України спортсменок готували Катерина ПОДГУРСЬКА-ДОРОГОВА, Віра ГОЛУБОВА і Ольга НІКОЛАЙЧУК.

ОЦІНКА ВИСТУПУ

Катерина ПОДГУРСЬКА-ДОРОГОВА, старший тренер збірної Одесскої області із артистичного плавання (ООДЮСШ):

- Збірна Одеської області виступила краще за якістю, ніж на чемпіонаті України. Дівчата виглядали більш впевнено.

Вважаю, що ми могли завоювати більше медалей. Трохи не дотягли до п’єдесталу в комбінованій групі - програли кілька десятих бронзовим призеркам. У довільній групі теж зайняли четверте місце, але завдання було обкатати молодих спортсменок Анастасію Зелінську та Єлизавету Сєдову в рамках підготовки до юнацького чемпіонату України, який відбудеться в травні в Києві.

Відзначу також, що в довільній групі не виступали Богданова і Давіскіба – дали їм можливість зосередитися на змаганнях в дуеті, які проходили в той же день.

У комбінованій групі через травму Аліси Подгурської довелося трохи полегшувати програму, і це, безсумнівно, позначилося на результаті по відношенню до лютневого чемпіонату України, коли ми виграли у збірної Миколаївській області цю ж програму.

ДОВІДКА. В артистичному плаванні чотири види групових змагань:

- довільна група (виконують 8 спортсменок);

- технічна група (8) – мають бути обов'язкові елементи;

- комбінована (10) – в складі має бути соло, дует, тріо, квінтет, квартет і всі учасниці.

- акробатична група, чи хайлайт (10): присутня велика кількість підтримок і акробатичних кидків.

Олімпійським видом є тільки довільна і технічна групи, але на Олімпіаді переможець визначається за сумою оцінок, отриманих в цих програмах.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live